Rüyada Parazit Görmek

Rüyada parazit görmek rüya sahibinin uzun zamandır beri peşine bırakmayan bir illet yüzünden acı çekmesine işaret eder. Bu rüyayı gören kişi bu zor günleri aşacak ve hastalığından kurtulacak demektir. Hayatındaki bu güzel gidişler iş hayatında da devam edecek ve güzel adımlar atacak demektir. Bu adımlar sayesinde güzel kar ve kazanç sağlayacak demektir.

Rüyada Parazit Düşürmek

Rüyada parazit düşürmek rüya sahibinin etrafında pek iyi bilinmeyen dostlarını hayatından tamamen çıkartıp atacağına delalet eder. Rüya sahibi artık hayatında güzel bir düzenleme yapacak ve önüne çıkan engelleri bir bir aşacak demektir.

Rüyada Dışkıda Parazit Görmek

Rüyada dışkıda parazit görmek rüyayı gören kişi iş hayatında güzel ve mantıklı adımlar ile kazanç sahibi olacak. Bu sayede rahatlayacak ve etrafında çok sevilen biri haline gelecek.

Rüyada Parazit Kurt Görmek

Rüyada parazit kurt görmek rüya sahibin ailesine eşine ve çocuğuna çok bağlı, sadık bir insan olacağına delalettir. Ailesi ve sevdiği her insanla beraber mutlu bir hayat yaşayacağına delalet eder. Bu kişi hayırlı işler yapacak ve hayırlı kazançlar elde edecek demektir.

Rüyada Bağırsak Paraziti Görmek

Rüyada bağırsak paraziti görmek aile ya da iş arkadaşları arasında sürekli sorun çıkartan, herkesin başına dert açan ve aksi bir insan olduğuna delalettir. Bu kişi ile biraz zaman geçirdikten sonra yollarının ayrılacağı anlamına gelir. Daha sonra rüya sahibi rahatlayacak demektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın