Rüyada Pis Koku Görmek

Rüyada pis koku görmek, rüya sahibinin eskiden yapmış olduğu büyük bir hata ve yalan sebebiyle ya da haksız yere birisine iftira attığının yakın bir zamanda karşısına çıkmasını ve yaptığı bu hatanın ortaya çıkmasını ya da çıkacağını anlatır. Rüya sahibi ve ailesi bu sebeplerle acılı bir süreç içerisine girecek anlamına gelir. Pis koku ile ilgili bir diğer yorum da aileniz içinde olan bir sırrın varlığını anlatmasıdır.

Rüyada Pis Koku İçinde Olmak

Rüyada pis koku içerisinde olmak, rüya sahibinin hayatında bir şeyin düşündüğü gibi gitmediğini işlerin yolunda olmadığını, olayların kendisinin aleyhine döndüğünü görmesi ile ilgilidir. Ayrıca bu rüya kişinin kötü niyetli davrandığını, hırsına yenik düşerek yanlış kararlar aldığını anlatmaktadır. Rüya sahibi işinde çalışanlarının helal yollarla lazandığı parayı onlara teslim etmediği için haksızlık edecek ve bu yanlışı nedeniyle başından aksiliklerin olumsuzlukların eksik olmadığını anlatır.

Rüyada Pis Kokulu bir Yerde Oturmak

Rüyada pis kokulu bir yerde oturmak, rüyayı gören kişinin kafasında bir türlü atamadığı olumsuz düşüncelere karşı ayakta durup yıkılmamaya çalıştığını anlatır. Bu kişi etrafındaki kötü insanların olumsuz yönlendirmelerine kanmayıp doğru bildiği yoldan giderek yolunu çizecek demektir. Yani asla haksızlık yapmayacak, şerefini koruyup saygın bir insan olacağını işaret eder. Bu rüya genel anlamda rüyayı gören kişinin etrafında olan kötülüklere ve düşmanlarına karşı dikkatli olması gerektiğini anlatan bir uyarı olarak da görülmektedir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!