Rüyada Öldüğünü Görmek

Rüyada öldüğünü görmek gerçek anlamının aksine rüya sahibinin ömrünün uzadığına delalet eder. Bu rüya genel anlamda aile içinde çıkabilecek olası anlaşmazlıklar ve sorunları da ifade etmektedir. Özellikle de aile içinde yaşaniam maddi sıkıntılar yüzünden ortaya çıkacak sorunlar ailenizi dağıtacak ve düzeninizin bozulacağına delalet eder.
Rüya sahibi kendini öldürdüğünü gördü ise gerçek hayatında yaptığı bir hatasından dolayı çok pişman ve üzgün olduğuna delalet eder. O rüyadan sonra rüya sahibi öyle büyük bir hatayı bir daha yapmayacağına dair kendine söz verecektir.

Rüyada Ölüp Canlandığını Görmek

Yine bu rüyayı gören kişinin ömrünün uzayacağını işaret eder. Görülen rüyada ölmüş bir yakınınızın size bir şey verdiğini gördüyseniz elinize yüklü miktarda bir para geçecek ya da mal mülk sahibi olacaksınız demektir. Rüyada ölüp canlanmış birisini görmek genel anlamda ananın gerçek anlamının aksine hayırlı ve Olumlu olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Birini Öldürmek

Rüyada birini öldürmek bir yanlışa delalet eder. Kişi bu hatasından dolayı pişman ve üzgündür demektir. Rüyada birini öldürdüğünü görmek aynı zamanda rüya sahibinin ömrünün arttığına işaret eder.

Rüyada Ölmüş Birinin Ağladığını Görmek

Rüyada ölmüş birinin ağladığını görmek ölmüş olan o kişinin mezarında rahatça uyuduğuna, ruhunun şad olduğuna ve nurlar içinde yattığına delalettir. Rüyada ölmüş birinin güldüğünü görmek ise yine o kişinin yattığı yerde huzurlu olduğunu anlatır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın