Rüyada Paraşütle Atlamak

Genel olarak hayırla tabir edilen rüyada paraşütle atlamak rüya sahibinin hayatının herhangi bir alanında risk alarak bir girişimde bulunacağı ve bu konuda başına gelebilecek zarardan çevresindeki destek veren kişiler tarafından kurtulacağı rivayet edilir. Rüyada atlanılan yer, gerçek hayatta risk alınacak alanı simgelediği için gökdelen gibi bir yerden atlamak alınan riskin çalışma hayatında olduğuna işaret eder.Dağdan ya da uçurumdan atlamak hane hayatı ya da sosyal hayatı simgeler.

Rüyada Paraşütün Açılmaması

Hayırla yorumlanmayan rüyada paraşütün açılmaması, kişinin güven duyduğu insanları gözden geçirmesi gerektiğinin habercisidir. Çünkü bu rüya, rüya sahibinin güvendiği insanlardan ötürü zor durumlara düşebileceğine işaret eder. Özellikle ticaretle ilgilenen rüya sahiplerinin maddi zorluğa düşmelerine yol açabilecek bu kimseler, girişimlerinde hüsrana uğramak istemiyorlarsa daha temkinli olmalıdırlar.

Rüyada Paraşütle Uçmak

Hayatının bir bölümünde ciddi sorunlarla uğraşarak kayıplar yaşamış olan rüya sahibinin, hayatının bir süre daha sıkıntılı olacağı ve çevresindeki güzel ahlaklı birinden alacağı yardım ile hayatını yoluna koyacağı tabir edilir.Gerek iş hayatında gerek sosyal hayatında hayal ettiği güzel zamanlara kavuşacağı rivayet edilir. Bu rüya hem maddi hem de manevi anlamda refaha ermeyi müjdeler.

Rüyada Paraşütle Denize Uçmak

Çalışma ortamında yaşanan sorunlarla ilgili yorumlara sahip olan rüyada paraşütle denize uçmak, rüya sahibinin iş ortamında yaşadığı problemlerin alacağı bir yardım ile son bulacağı ve beklediğinden çok daha yüksek gelirler elde ederek refaha ereceği rivayet edilir.

 

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın