Skip to Content

Rüyada Parlak Ayakkabı Görmek

Hayırla tabir edilen rüyada parlak ayakkabı görmek rüya sahibinin doğru yolda bir hayat sürdüğüne işaret eder. Kişinin çalışma ortamında tutumu ve aldığı kararların hayatının her alanında olumlu geri dönüşler almasına ve emeklerinin karşılıksız kalmamasına yardımcı olacağı tabir edilir. Rüya, bu başarının lükse düşkünlüğü de getirebileceğini ancak bu konuda dikkatli olunursa hayatın her alanında gelişme kat edilmesine delalettir.

Rüyada Parlak Çocuk Ayakkabısı Görmek

Evli kadınlar için rüyada parlak çocuk ayakkabısı görmek sağlıklı ve hayırlı bir evladın işaretçisidir. Hanede mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe de delalet kabul edilen rüya aynı zamandabekar kimseler için izdivaç isteğinin duyulduğuna yorumlanır. Rüya sahibinin kendi yuvasını kurarak bebek sahibi olmak istediği de rivayetler arasındadır.

Rüyada Ayakkabı Denemek

Bekar erkeklerin rüyada ayakkabı denemesi, yakın dönem içerisinde gerçekleşebilecek olan izdivaç ile tabir edilir. Ayakkabının niteliği ise evlenilecek kadının kişiliğine yorulur. Denenen ayakkabı çok rahat, yeni ya da şık duruyorsa evlenilecek kişinin iyi huylu güzel ahlaklı biri olduğu, ayakkabının dar, eski ya da rahatsızlık veren bir ayakkabı olması durumunda isekişinin de huysuz ve memnuniyetsiz biri olduğu rivayet edilir.

Rüyada Ayakkabı Giyip Yürümek

Rüyasında ayakkabı giyip yürüdüğünü gören kişinin gerçek hayatında bir seyahate çıkacağı rivayet edilir. Rüya sahibinin çıkacağı bu yolculuğun mesafesi, rüyada ayakkabı ile yürünen mesafe ile tabir edilir.