Rüyada Para Çalmak

Rüya sahibinin yakın geleceği hakkında bilgi veren rüyada para çalmak kişinin ummadığı durumlar içerisinde kalarak bazı gelişmelere şahit olacağı tabir edilir. Farkında olunmayan durumları öğrenmek olarak da yorumlanabilecek bu şahitlik sayesinde rüya sahibinin hayatında yeni kararlar alabileceği rivayet edilir.

Rüyada Hırsızlık Yapmak

Gerçek anlamı ile tabir edilen rüyada hırsızlık yapmak, rüya sahibinin hak yolundan ayrılarak günaha meyledebileceğine işaret eder. Rüyanın görüldüğü dönemde rüya sahibinin dini vecibelerini yerine getirmesi ve vicdanına kulak vermesi bu yanlışları gerçekleştirmemek için iyi bir fırsat yaratır. Aksi halde alışkanlık haline gelebilecek olan bu davranışların durdurulabilmesi zorlaşabilir.

Rüyada Para Çalarken Yakalanmak

Yanlışlardan dönmeyi tabir eden para çalarken yakalanmak, rüya sahibinin hayatında kötü niyet taşınan durumların geride bırakılarak hak yoluna dönüleceği rivayet edilir. Rüya sahibinin bu tutumuyla beraber hayatının daha düzenli ve daha huzurlu bir hale bürünmesi müjdelenir.

Rüyada Para Çaldırmak

Gerçeklerin gün yüzüne çıkacağına işaret eden bir rüyadır. Rüyasında parası çalınan kimsenin, çevresinden gizlediği bazı durumların fark edileceği ve rüya sahibinin huzursuz hissedeceği rivayet edilir. Zor günlere işaret eden bu rüya, farklı tabirlere göre kişinin güvenilen biriyle dertleşeceğine işaret eder. Karşılıklı güven ile birçok özel konunun konuşulacağı tabir edilir. Dertleşmenin iki taraf içinde faydalı olacağı ve içinden çıkılamaz diye düşünülen bazı zorluklarla ilgili çözüm yolları bulunacağı rivayetler arasındandır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın