Rüyada Para Kazanmak

Rüya sahibi için olumlu gelişmelerin olacağını müjdeler. Rüyada para kazanmak rüya sahibine karlı yatırımlar sağlayacaktır. Kazandığı paralar bozuk ise sıkıntı yaşayacağı anlamına gelir. Kağıt para destesi kazandığını görmek ise sağlıklarından endişe etmeden uzun bir dönem refah içinde yaşayacağını gösterir. Para kazanmak hem kendisi için hem ailesi için akıllı yatırımlarda bulunacak bir kişi ile tabir edilir.

Rüyada Çok Para Kazandığını Görmek

Dünya yaşamında her zaman helal yoldan para kazanan bir kimse ile yorumlanır. Rüyada para kazanmak özellikle rüya sahibinin kariyerinde önemli bir noktaya geldiğini de gösterir. Kazancı çok yüksek olan işe girecektir. İş gezileri ve ekip çalışması ile ömrü geçecektir. Evlenecek ise evleneceği kişi zengin bir aileden gelecektir. Maddi gücü kuvvetlenecek ve zamanla bu gücü olumsuz işlerde kullanacağınızı da belirtir.

Rüyada Para Kazandıktan Sonra Kaybetmek

Rüya sahibi eğer kumar masasında para kaybetmişse başına kötü bir olay gelecektir. Kendi çalışıp kazandığı parayı yitirirse yanlış insanların çevresinde olduğunu gösterir. Gerçek yaşamında büyük borçlar altına girecek ve yanlış yatırımları sonucunda işinden olacaktır.

Rüyada Kazandığı Paraları Yere Düşürmek

Hedeflerinizin büyük ama çevrenizde olan insanların yanlış olduğunu gösterir. Sürekli plan içerisinde bulunan rüya sahibinin hayatı bir dönem karışacaktır. Kafasını aşırı yoruyor ve olmadık düşünceler yüzünden kendisini takıntılı biri haline getiriyordur. Para kazanma hırsı yüksek olduğu için şans ve kumara düşkün olabilir.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (4)

Alişan Doğan

Rüyamda okulca çıkarttığımız kitaba ekledigim hikaye nedeniyle elime çek türünde 550 lira gectigini gordum. Tesekkur ederim .

Emre Şahinkaya

Rüyamda 100 milyar kazandım ama öncesinde bana bozuk para verdi bana bozuk parayı veren adam tanıdık tı

Fatih edebali

Rüyamda bir arkadaşımın patronu iş konusun da kendisine yardım ettiğimi söyleyip bu senin hakkın diyerek bir deste kadar para gösterip bunu sana vereceğim dedi bu esnada arkadaşım da yanımızdaydı ama o hiç konuşmadı daha sonra uyandım.

Ekrem uzgoren

Rüyada babamın para kazandibi gordum