Rüyada Para Cüzdanı Görmek

Rüyada para cüzdanı görmek, rüyayı gören kişinin kimseye söylemediği sırlarının bulunduğuna ve bu sırları da kimsenin öğrenmemesi için çabaladığına delalet eder. Rüyada para cüzdanı görmek bazı âlimlere göre kalbi, ruhu temsil eder. Ruhunda ve kalbinde saklanan şeylere yorumlanır. Rüyada para cüzdanı düşürmek ise rüya sahibin öğrenilmesini asla istemediği sırlarının ifşa olacağına, bu sırların herkesçe öğrenileceğine delalet eder.

Rüyada Para Dolu Cüzdan Bulduğunu Görmek

Rüyada para dolu cüzdan bulduğunu görmek, rüyayı gören kişi için şans olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin gelecekte olan kazanımlarına delalet eden bu rüya aynı zamanda rüya sahibi hasta ise şifa bulacağına, dertlerinin sona ermesine, sıkıntılarının çözüme ulaşmasına ve huzurlu, mutlu bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada Cüzdan Bulduğunu Görmek

Rüyada cüzdan bulduğunu görmek, rüyayı gören kişinin gördüğü cüzdana gördüğü cüzdana göre değişik yorumlanıyor. Rüyada görülen cüzdanın içi boş ise rüya sahibinin işlerinde başarısız olacağına, beklediği bir sonuç ver ise olumlu sonuçlanmayacağına delalet eder. Rüyada bulunan cüzdanın içi dolu ise rüyayı gören kişi hasta ise sonunda mutlaka şifa bulacağına, güzel ve mutlu bir ömre delalet eder.

Rüyada Cüzdan Kaybettiğini Görmek

Rüyada cüzdan kaybettiğini görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda bir kimse ise ağız münakaşası edeceğine delalet eder. Rüya sahibinin bu münakaşa sebebi ile sıkıntı yaşayacağına, keyfinin bozulacağına ve ağız tadının kaçacağına  yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın