Rüyada Örümcek Öldürmek

Rüyada örümcek öldürmek, rüyayı gören kişinin düşmanını karşı bir hamle yaparak onu yeneceğine, kem gözlere karşı korunulmaya, kötü kimselerden uzaklaşılmaya ve onarlın artık rüyayı gören kişiye bulaşamayacağına delalet eder. Rüya sahibinin aynı zamanda dost görünümlü olan düşmanının da varlığına delalet edip bu kimsenin kim olduğunu göreceğine, üzüleceğine ama bu kimseden kurtularak rahatta ereceğine de delalet eder.

Rüyada Örümcek Öldürdüğünü Görmek

Rüyada örümcek öldürdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin çevresinde bulunan ve onun kötülüğünü isteyen bir kimsenin varlığına, bu kişinin her işini sabote etmeye ve başarılarını gölgelemeye çalışan kem gözlü ve kötü niyetli birisi olduğuna delalet eder.  Rüya sahibinin yakın zamanda bu kimseden kurtulacağına onu bertaraf edeceğine tabir olunur.

Rüyada Örümcek Görmek

Rüyada örümcek görmek, rüyayı gören kişi için şans ve kısmet olarak yorumlanır. Rüya sahibinin bundan sonra şansının açılacağına, hayatında güzel gelişmeler yaşayacağına, kısmetinin açılacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin yakın zamanda mutlu bir haber ya da olay yaşayacağına ağız tadının kaçmayacağına, huzurlu ve ferah zamana geçireceğine delalet eder.

Rüyada Siyah Örümcek Öldürdüğünü Görmek

Rüyada siyah örümcek öldürdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin etrafında bulunan kötü emelli kişinin varlığına uyanacağına, bu kimsenin amaçlarına ulaşamadan bertaraf edileceğine, rüya sahibinin yanına bir yaklaşamayacağına, bundan sonra ondan bir kötülük göremeyeceğine delalet eder. Rüyada siyah örümcek öldürmek dost görünümlü düşmanı gafil avlama olarak da tabir olunur.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!