Rüyada Para Dağıtmak

Rüyada para dağıtmak, rüyayı gören kişinin yüklenmiş olduğu sorumluluk başkalarına dağıtarak ferahlayacağına delalet eder. Aynı zamanda bazı âlimlere göre ise rüyayı gören kişinin yardıma ihtiyacı olan kişilere yardımda bulunacağına, hayır işleri ile meşgul olacağına tabir olunur. Rüyada para dağıtmak iş sahibi olan kimselerin ise çalışanlarına adil bir para bölümü yapacağına delalet eder.

Rüyada Kâğıt Para Dağıttığını Görmek

Rüyada kâğıt para dağıttığını görmek, rüyayı gören kişinin yardıma muhtaç olan kişilere yardım edeceğine, hayır işleri ile meşgul olarak sevap işleyeceğine delalet eder. Aynı zamanda işlerinde güzel kazanç elde etmeye, bolluk ve bereketin daimi olacağına tabir olunur. Rüyada kâğıt para dağıtmak rüya sahibinin helal kazanç elde edeceğine tabir olunuyor.

Rüyada Bozuk Para Dağıttığını Görmek

Rüyada bozuk para dağıttığını görmek, rüyayı gören kişinin sıkıntılarının azalacağına, yükünün hafifleyeceğine delalet edip, sıkıntıları azalırken başkalarına sıkıntı vermeye tabir olunur. Rüyada bozuk para dağıtmak, istemeyen ve güzel olamayan sözler söyleyerek başkalarını incitmeye de tabir ediliyor. Aynı zamanda aile ve yakınların istemediği davranış içinde bulunmaya da delalet eder.

Rüyada Para Görmek

Rüyada para görmek, rüyayı gören kişinin etrafınızda bulunan ikiyüzlü kimselere delalet edip, canınızı sıkabilecek olan bazı sözleri işiteceğinize delalet eder. Rüyada para görmek sıkıntı olarak tabir edilirken bazı tabirlere göre sıkıntının akabinde yaşanacak olan büyük sürprize ve mutluluğa tabir olunur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın