Rüyada Para Çaldırmak

Rüyada para çaldırmak, rüyayı gören kişi hakkında bazı bilgilerin başkaları tarafından öğrenileceğine delalet eder. Rüya sahibinin istemeden de olsa bazı bilgilerini başkaları ile paylaşacağına ve daha sonrada bundan pişman olacağına yorumlanıyor.
Rüyada Para Kaybetmek
Rüyada para kaybetmek rüyayı gören kişinin bazı sorunlar ile karşılaşacağına bu durumdan dolayı sıkıntı yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin aynı zamanda bu sorunları çok büyümeden çözebileceğine yorumlanıyor.

Rüyada Kağıt Para Çaldırmak

Rüyada kâğıt para çaldırmak rüyayı gören kişinin kendisi hakkında kimsenin bilmemesi gereken bir bilgiyi yanlışlık ile birileri ile paylaşacağına ve bu paylaşım sonrasında ise bu sırrının yayılacağına delalet eder.

Rüyada Cüzdandan Para Çaldırmak

Rüyada cüzdandan para çaldırmak ise rüyayı gören kişinin uzun zamandır içinde tutuğu ve sakladığı bazı şeyleri artık bir bir dökeceğine ve artık susmayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin içinde tutuklarını söyleyerek rahatlayacaklarını

Rüyada Çantadan Para Çaldırmak

Rüyada çantadan para çaldırmak rüyayı gören kişinin artık üzerine yük olan ve mutlaka irileri ile paylaşmak istediği bazı sıkıntılarının olduğuna delalet eder. Rüya sahibi bu sıkıntı ve dert yaratan ağırlıktan kurtulmak için bu kişisel olan bilgiyi ya da sırrı çevresindeki kişiler ile paylaşarak sonunda bu sıkıntıdan bir nebze olsun kurtulacağına delalet eder. Fakat bu seferde bu sırrın yayılmasından endişeye düşerek bir süre sıkıntılı bir dönem yaşayacağına da yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın