Rüyada Para Çaldırmak

Rüyada para çaldırmak, rüyayı gören kişi hakkında bazı bilgilerin başkaları tarafından öğrenileceğine delalet eder. Rüya sahibinin istemeden de olsa bazı bilgilerini başkaları ile paylaşacağına ve daha sonrada bundan pişman olacağına yorumlanıyor.
Rüyada Para Kaybetmek
Rüyada para kaybetmek rüyayı gören kişinin bazı sorunlar ile karşılaşacağına bu durumdan dolayı sıkıntı yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin aynı zamanda bu sorunları çok büyümeden çözebileceğine yorumlanıyor.

Rüyada Kağıt Para Çaldırmak

Rüyada kâğıt para çaldırmak rüyayı gören kişinin kendisi hakkında kimsenin bilmemesi gereken bir bilgiyi yanlışlık ile birileri ile paylaşacağına ve bu paylaşım sonrasında ise bu sırrının yayılacağına delalet eder.

Rüyada Cüzdandan Para Çaldırmak

Rüyada cüzdandan para çaldırmak ise rüyayı gören kişinin uzun zamandır içinde tutuğu ve sakladığı bazı şeyleri artık bir bir dökeceğine ve artık susmayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin içinde tutuklarını söyleyerek rahatlayacaklarını

Rüyada Çantadan Para Çaldırmak

Rüyada çantadan para çaldırmak rüyayı gören kişinin artık üzerine yük olan ve mutlaka irileri ile paylaşmak istediği bazı sıkıntılarının olduğuna delalet eder. Rüya sahibi bu sıkıntı ve dert yaratan ağırlıktan kurtulmak için bu kişisel olan bilgiyi ya da sırrı çevresindeki kişiler ile paylaşarak sonunda bu sıkıntıdan bir nebze olsun kurtulacağına delalet eder. Fakat bu seferde bu sırrın yayılmasından endişeye düşerek bir süre sıkıntılı bir dönem yaşayacağına da yorumlanır.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Hümeyra

Rüyamda gerçekte var olan ama yakında ölen beyaz tavuğumu kucağıma aldığımı ve birilerini görünce kucağımdan bıraktığımı görüyorum. Annem yanımda olmasına rağmen, yanımızdan biri geçerken anne anne diye sesleniyorum. Gerçekte ölmüş olan annemle eve geliyorum. Camı açık gördüm. İçeri gittiğimdeyse, gerçekte para koyduğum cüzdanımın içindeki paraların ve altınların olmadığını gördüm. Anneme sarılıp ağlıyorum ama sesim çok az çıkıyor ve bağıramıyorum. Sonra aynı cüzdandan annemin de varmış. Annem de bakıyor ve sayıyor. Kontrol ediyor. Rüyamdan o kadar etkilendim ve korktum ki ağlarken kendi sesime uyanıp lavaboya bile gidemedim. Bu rüyamı yorumlar mısınız?