Skip to Content

Rüyada Kendini Hamile Görmek

Rüyada kendini hamile görmek mutluluk, huzur, müjdeli haber, rahatlama olarak tabir olunur. Rüyayı gören kişinin sıkıntılarından kurtulmasına, borcunu ödemesine, kısmetinin açılmasına, işlerinde başarılı olmasına ve kazancının artmasına delalet ettiği gibi evlat sahibi olaya da tabir olunur.

Rüyada Bekar Bir Kızın Kendini Hamile Görmesi

Rüyada bekar bir kızın kendini hamile görmesi ise rüyayı gören kişinin kısmetinin açılacağına, işinde ya da eğitiminde başarı elde edeceğine delalettir.  Rüyayı gören kişinin aynı zamanda evlilik yönünde de kısmeti açılıp, yeni bir kişi ile tanışacak olmasına da tabir olunur.

Rüyada Nişanlı Olan Kızın Kendini Hamile Görmesi

Rüyada nişanlı olan kızın kendini hamile görmesi rüyayı gören kişinin doğru bir kişi ile izdivaç kurmak için birleştiğine delalet eder.

Rüyada Dul Olan Kadının Kendini Hamile Görmesi

Rüyada dul olan bir kadının kendini hamile görmesi, rüyayı gören kişinin hiç hesabında olmayan bir kazancı elde edeceğine ve bu kazancın rüya sahibini çok mutlu edeceğine delalet eder. Rüyada dul kadının kedini hamile olarak görüp korkup ağlaması gerçek yaşamda sürpriz güzel olaylara delalet eder.

Rüyada Yaşlı Bir Kadının Kendini Hamile Görmesi

Rüyada yaşlı bir kadının kendini hamile olarak görmesi, rüyayı gören kişinin çok güzel bir haber alacağına bu haber ile kendini daha genç hissedeceğine ve çok mutlu olacağına delalet eder. Rüya sahibinin hayatında hiç ummadığı bir olayın bir anda mucizevi şekilde gerçekleşmesine tabir olunur.