Skip to Content

Rüyada Pansuman Görmek

Rüyada pansuman görmek, rüyayı gören kişinin karşılık beklemeden iyilik yapacağına, yapmış olduğu yardım ve iyilikler sebebi ile de dualar alacağına ve bu dualarında onun kaderinde rol oynayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin alacağı dualar onun talihine etki edip şansını açacağına da yorumlanır.

Rüyada Pansuman Yapmak

Rüyada pansuman yapmak rüyayı gören kişi tanımadığı bir kişiye pansuman yaptığını görmüş ise evladı olur ya da yardıma muhtaçlara yardım eder. Rüyada tanıdık bir kişiye pansuman yapmak ise o kişinin derdine derman olmaya, yardım etmeye yorumlanır.

Rüyada Pansuman Yaptırmak

Rüyada pansuman yaptırmak, rüyayı gören kişinin düşmüş olduğu kötü durumdan kurtulacağına, iyileşmek için artık çaba göstereceğine delalet eder. Yeniden hayatta tutunmak için müjdeli haberler almaya, bebek müjdesi almaya da yorumlanıyor.

Rüyada Yara Bandı Görmek

Rüyada yara bandı görmek rüyayı gören kişi hasta ise yakın zamanda şifa bulacağına delalet eder. Aynı zamanda kişi hasta değil de sıkıntısı var ise çok büyük bir yardım ve destek alarak bu sıkıntısından kurtulacağına delalet eder. Büyük sevince yorumlanıyor.

Rüyada Yara Bandı Satın Aldığını Görmek

Rüyada yara bandı satın aldığını gören kişi sıkıntısını kökten çözümleyecek olan girişimlerde bulunacağına ve bunun içinde çevresinden de destek alacağına, sonunda işinin çözüme ulaşarak bir daha ona dert olmayacağına delalet eder. Kırgınlık yaşayanlar ya da dargın olanlarında barışacağına ve mutlu olacaklarına delalet eder.