Rüyada Kıl Kesmek

Rüyada kıl kesmek rüyayı gören kişinin hatalarından ders alamsına, sünnet ehli bir kimse ile tanışmasına, günahlardan tövbe etmesine delalet eder. Rüya sahibinin inancına sarılarak, günahı ve haramı terk ederek rahat ve huzuru yakalamasına delalet eder. Rüyada kıl kesmek Allah’a daima şükreden kul anlamında da yorumlanıyor.

Rüyada Göğüs Kıllarını Kestiğini Görmek

Rüyada göğüs kıllarını kestiğini görmek ise rüyayı gören erkeğin eşi ile olan hoş sohbetine ve muhabbetinin artmasına delalet eder. Rüyada göğüs kıllarını kestiğini gören kişi ticaret ile uğraşıyor ise herkesin güvenini kazanış olan bir kimse olduğuna tabir olunur. Başkalarının daime yardımına koşan bir insan olmaya da delalettir.

Rüyada Burun kıllarını Kestiğini Görmek

Rüyada burun kullarını kestiğini görmek ise rüyayı gören kişinin hayatı istediği gibi yaşayan, el, ne geçen parayı zevki ve rahatı için harcayan, geleceği düşünmeyen bir kişi olduğuna delalet edip bir sıkıntı ile karşılaşacağına tabir olunur. Rüya sahibinin yaşayacağı sıkıntı sonucunda hayatını gözden geçireceğine ve hatalarından dolayı pişman olacağına delalet eder. Bazı alimlere göre ise rüyayı gören kişinin eski yaşamını terk ederek maneviyatının güçlenmesine de delalettir. Yaşlı bir kimsenin böyle bir rüya görmesi eşi tarafından söylenecek olan yalanı yakalamasına delalet eder.

Rüyada Kıl Görmek

Rüyada kıl görmek farklı şekillerde yorumlanıyor. Rüyayı gören kişiye sağlık, mutluluk ve kazanç getireceğine tabir olunduğu gibi sıkıntı, dert ve sorunların yaşanacağına da yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın