Rüyada Parfüm Sıkmak

Rüyada parfüm sıkmak, rüyayı gören kişinin yıllardır aynı iş, aynı çevre yaşamında farklı bir akışa doğru giderek hayatında çok büyük bir değişikliğin olacağına delalet eder. Rüya sahibi işini, yaşadığı şehri ya da sosyal çevresini değiştirebilir. Bu unsurların tamamını da değiştirebilir. Bunun yanı sıra parfüm sıkmak evliliğe de delalettir.

Rüyada Birine Parfüm Sıkmak

Rüyada birine parfüm sıkmak rüyayı gören kişinin aile içinde ya da çevresinde bulunan bir kimseye yardım edeceğine bu yardım sayesinde o kimsenin hayatının değişeceğine ve bu değişim sayesinde mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Parfüm Sıkıldığını Görmek

Rüyada parfüm sıkıldığını görmek rüyayı gören kişinin iş yaşamında değişikliğe gideceğine ve bu değişikliklerin yanı sıra hayatında değerli olan bir kimsenin de yol göstereceğine ve onun da katkısı ile beraber oldukça başarılı işlere imza atacağına delalet eder.

Rüyada Parfüm Koklamak

Rüyada parfüm koklamak mutluluğa delalet eder. Rüya koklanan parfüm güzel kokuyor ise mutlu bir ömre ve dünya zevklerine kavuşmaya delalet eder. Rüyada kötü kokan parfüm ise rüyayı gören kişinin uygun olmayan biri ile izdivaç kuracağına delalet eder.

Rüyada Parfüm Şişesi Görmek

Rüyada parfüm şişesi görmek güzel kokan ve gürünen kadına delalet eder.Bekar olup evlenme arzusunda bulunan erkek rüyasından parfüm şisesi görür ise kısa sürede evlenir. Bunun yanı sıra rüyada parfüm şişesi görmek her arzu ve diledğin gerçekleşmesi olarak da yorumlanıyor.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın