Rüyada Para Bulmak

Rüyada para bulmak; genel olarak hayra ve güzel hayata yorumlanır. Maddi olarak iyileşen hayat şartlarına eş değer bir rüya olan bu rüya aynı zamanda bereket ve verim ile yorumlanır. Kısmet zinciri kırılacak ve bir anda kısmet patlaması yaşanacaktır. Başarılar, zaferler artacak böylece refah seviyesi yüksek bir yaşam kendini gösterecektir.

Rüyada Kağıt Para Bulmak

Helal rızık ve alın teriyle kazanılmış maddi kazanca işaret olunur. Rüya sahibi parasal anlamda güç kazanacak dünya malı artacaktır.

Rüyada Bozuk Para Bulmak

Rüya sahibinin omuzlarına binecek bir ağırlığa ve sıkıntıya işaret eder. Can sıkıntısı, mutsuz günler kapıdadır. Ağzının tadı her an kaçabilir. Bunların yanı sıra rüyayı gören kimsenin yakın çevresindekilerle iletişimi bozulabilir ve hatta yollar ayrılabilir. Hem yalnız hem mutsuz günler için dikkat edilmelidir.

Rüyada Gümüş Para Bulmak

Rüya sahibi için altın bilezik yani edineceği bir meslek söz konusudur. Bu meslekle birlikte maddi kazanç elde edilecek ve refah seviyesi yükselecektir. Eğer rüya sahibi bekarsa eşinin görgüsü, bilgisi ve maddi seviyesi yüksek olacaktır. Ayrıca tatlı dilli bir kimse ile karşılaşıp aşk anlamından ikili ilişki yaşanacak ve bu ilişki de sürprizler, hediyeler getirecektir.

Rüyada Eski Para Bulmak

Şan, şöhret, ün ve aranan isim olmaya işaret eder. Rüya sahibine yüklü bir para kalacak ve yaşam kalitesi artacaktır. Ayrıca etraftaki insanlar tarafından parmakla gösterilecek kadar tandık ve ünlü biri olmaya da yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın