Rüyada Muayene Görmek

Rüyada muayene görmek; rüya sahibinin içinde yaşadığı korkularından kurtulmasına ve gelecek bir habere işaret etmektedir. Ayrıca bazı rüya yorumcularına göre ise gidilecek bir hasta ziyaretine işaret eder.

Rüyada Doktora Muayene Olmak

Eğer rüya sahibi bir hastalığa yakalanmışsa şifa bulacağına ve çaresiz derdine sonunda derman bulacağına işaret eder.

Ancak bazı rüya yorumcularına göre ise hastanın içinde bulunduğu hastalık durumunun uzamasına ve iyileşme sürecinin uzayıp şifaya kavuşamamaya işaret etmektedir. Eğer rüya sahibi bekar ve sağlık kontrolü amaçlı muayene oluyorsa bu durum evliliğe, birinden gelecek öğüde ve yardım konusunda işbirliğine işaret eder.

Eğer rüyada görülen bu muayene sonucu doktor teşhis koymuşsa, koyulan teşhise göre yorumlanmaktadır. Yani eğer korkulacak bir durum yoksa hayra, bir hastalık söz konusuysa şer’e yorumlanır.

Rüyada Doktor Muayenehanesi Görmek

Yenilikle yorumlanır. Yeni başlangıçlar, sil baştanlar, açılacak olan kısmetler… Kısaca hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibi için çevresinden alacağı bir öğüt söz konusudur ve bu tavsiye hayırlı kelimelerle kurulacak hayırlı bir cümle içerecektir.

Rüyada Doktora Gitmek

Rüya sahibi için yardım edilmesi gereken bir durum söz konusu olup ilerleyen adımları için çözüm süreci üretecek fikirlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu rüyayı gören kişi çareler aramakta ve rahatlamak istemektedir. Aslında gözyaşı döktüğünde silecek bir mendil ya da “üzülme, geçer” diyecek bir varlığın eksikliği söz konusudur ve aranan da tam olarak budur. Yalnızlık hissi ile boğuşmak için destek olacak bir omuz arayışı olarak yorumlanmaktadır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın