Rüyada Saate Bakmak

Rüyada saate bakmak; rüya sahibinin aceleci tavrından dolayı beklenmeyen sonuçlar doğuracak işlere işaret eder. Rüyayı sahibi enerjisini kullanacağı bir olgu içindedir ancak vaktinden erken harekete geçmiş ve aceleci davranmıştır. Rüya sahibi bekarsa evlilik için sayılı gün kaldığına işaret eder.

Rüyada İş Sahibi Kişinin Saate Bakması

Genel hatlarıyla sayılı gün olarak yorumlanan bu rüya heyecan ve sabırsızlığı da içinde barındırmaktadır. Eğer rüya sahibi iş sahibi ise ticari olarak büyümeye, artan gelire ve çalışma hayatındaki mükemmelliğe yorumlanır. Eğer rüya sahibi saate bakma eylemini sık aralıklarla gerçekleştiriyorsa içinde bulunulan zor durumdan kurtulmak için ciddi bir çaba sarf edildiğine ve bu çabaların da sonuçsuz kalmayacağına işaret eder. Rüya sahibi hastaysa şifa bulup iyileşmek için emek harcamaya ve alternatif şifa kapısı bulunmaya çalışıldığına işaret eder.

Rüyada Bozuk Saate Bakmak

Hayal kırıklığı ve umutların parçalanması olarak yorumlanır. rüya sahibinin belirlediği hedef yanlış veya isabetli değildir ve bu kişi yanlış hedefe doğru adımlar attığının farkına varınca düş kırıklığına uğrayacaktır.

Rüyada Bozuk Saate Bakmanın Psikolojik Yorumları

Rüya sahibinin inatla ve saplantılı olarak kendi bildiğini okumasına ve bu işin sonunda üzüntü duyacağına işaret eder. Burnunun dikine giderek hatalar yapacağına ve hızlı kararlara alıp anlık uygulamaya koyarak yanlış işlere girişeceğine işaret eder. Yanlış yollardan elde edilen bilgilerle yola çıkılacağına ve yanlış anlaşılmalar yaşanacağına delalettir. Bu yol kulaktan dolma bilgilerle doludur.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!