Rüyada Papağan Görmek

Rüyada papağan görmek,boş boğazlılık ve ge­vezelik ile yorumlanır. Papağandan bir şey almak, sevgilisine aşk iti­rafında bulunacağına,papağana yem vermek, bir dedikoduya katıl­maya yorumlanır. Erkek papağan görmek, açık sözlü, güzel ve ze­ki bir kadınla evlenmeye işarettir. Papağanı uzaktan görmek, yalan­cı ve zalim birisine rastlamaya, işaret eder. Rüyada papağan görmek, konuşması güzel, tavır ve hareketleri çekici bir hanımınız olacağına veya güzel ko­nuşan tavır ve hareketleri düzgün bir çocuğunuz olacağı­na işaretle tabir olunur. Rüyada papağan görmek, bazen de tatlı dilli, güzel sözlü biri olduğunuzdan işinizde başarılı olacağınıza, fakat bi­raz kibir, kendini beğenmişlik gibi kötü huyunuz olduğu­na işaretle tabir olunur.

Rüyada papağan görmek, alımlı, güzel hareket eden, düzgün konuşan güzel bir kadın veya çocuğa işâret eder.

Bazen rüyada görülen papağan, haddin­den fazla kibirli ve zinaya düşkün erkeğe ya da yabancı bir kadına işâret eder.

Bazen de papağan, kadın ticareti yapan, yalancı ve zâlim kimseye işâret eder.

Papağan filozofa ve onun çocuğuna da işâret eder.

Cariye alıp satan, yalancı ve zalim birine işaret eder. Bazı yorumculara göre papağan güzel hareket eden, düzgün konuşan, güzel bir kadına veya çocuğa işaret eder. Kibirli bir papağan görmekse zina eden erkeğe işarettir. Rüyasında papağan gören bir erkek, açık sözlü ve düzgün konuşan bir bayanla karşı karşıya gelir.

Papağan, güzel hareket ve düzgün konuşan güzel bir kadın veya böyle bir çocuğa yorumlanır. Bazen de papağan yabancı bir kadına yorumlanır.

Papağan haddinden fazla kibredici veya çok zina eden bir erkeğe yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın