Rüyada Pasta Görmek

Rüyada pasta görmek, sizi sevenler tarafından arana­cağınıza işaretle yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise, rüya da pasta görmek, sevinçli bir haber almaya işaret eder demişlerdir. Rüyada bekar bi­risinin pasta görmesi veya yemesi, evliliğe, evli birinin pasta görmesi veya yemesi sevineceği bir haber almasına işarettir denmiştir. Rüyada pasta yemek, alaycı, kıskanç bir dost veya arkadaşın alay konusu olacağınıza işarettir. Düğün pastası görmek, çoktandır yolu gözlenen birine ilanı aşk etmeye, şekerli ve süslü pasta görmek,kolay ve çabuk kazanılacak mala ve servete,şekersiz pasta görmek, zahmetle elde edilecek mala ve servete işaret eder. Pasta yediğini görmek, kazandığı mal ve parayı bar vurup harman savurmaya, masraf etmeye yorumlanır.

Yolculuğa işaret eder. Pasta yiyemeyen kişinin rüyasında pasta görmesi üzüntüye yorumlanır. Rüyada taze ve renkli pasta sevinç veren, hayırlı, iyi kısmettir. Pasta yiyen insan bolluğa sevinir. Pastayı dağıtan kimse çevresindekilere yardımda bulunur, kendi malından onlara da pay verir.

Kişinin rüyada pasta görmesi, yolculuğa veya misafire yahut müjdeli bir haber alacağı­na işâret eder.

Bir pastanede pasta yediğinizi görmek, yakında bir gençle tanışacağınıza; evli ise ha­yırlı bir haber alacağınıza; bekâr iseniz, mutlu bir evlilikyapacağınıza işârettir.

Bazen de rüyada görülen pasta, zahmet ve zorlukla elde edilen mal ve servete veya para­ya işâret eder.

Pasta yediğini gören, zahmet ve zorlukla kazandığı parayı yine zahmet ve zorlukla harcar.

Rüyada elinde pasta olduğunu; fakat ye­mediğini görmek, zahmetle kazandığı mal ve servete kıyamamaya işâret eder.

Pasta yiyemeyen, pasta yemekten mahrum kimseye rüyada pasta geldiğini görmek, üzün­tü, keder, sıkıntı ve meşakkate işâret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın