Rüyada Palamut Görmek

Ferah bir rüyada palamut görmek rüya sahibinin normalde sert ve duygusuz görünen bir kimseden beklemediği bir yardım alacağına işaret eder. Bu yardım sayesinde maddi anlamda refaha erileceği rivayet edilir. Ancak karanlık veya bunaltıcı bir rüyada palamut görmek ise tam tersine maddi zorluk ya da aksiliklerin yaşanacağı bir dönemin habercisidir.

Rüyada Palamut Toplamak

Hayra yorulmayan rüyada palamut toplamak, bereketi olmayan ve hayırlı işlere vesile olmayan bir gelir elde etmeye işaret eder. Rüya sahibinin beklemediği bir şekilde eline geçen para ile sevinip rahatlayacağı ancak bu gelir ile manevi anlamda huzursuzluk yaratan durumların içine girileceği tabir edilir.

Rüyada Gürgen Ağacı Görmek

Hayırla tabir edilen gürgen ağacı, genç rüya sahiplerinin geleceklerinin sağlam temeller üzerine kurulacağına işaret kabul edilir. Hayatın olumsuz yanlarına karşı dirayetli olmaya ve güçlü bir duruş sergilemeye delalettir.

Rüyada Fındık Ağacı Görmek

Rüya sahibinin karakteri üzerinden tabir edilen rüyada fındık ağacı görmek, genel anlamda olumsuz yorumlara sahiptir. Rüya sahibinin çevresine karşı anlayış göstermeyen biri olduğu ve bilerek ya da bilmeyerek bencillik yaptığı tabir edilir. Kişinin elinin olmamasıyla beraber tüm bu tutumlarının kendisini yalnızlaştıracağı rivayet edilir. Fakat her türlü rüyanın tabir edilmesinde rüyadan hatırlanan bütün detaylar eşit derecede önem taşıdığından yalnızca fındık ağacı üzerinden rüyayı yorumlamak uygun değildir. Hatırlanan tüm unsurların tabirlerini araştırarak doğru tabiri kişinin kendisinin bulması daha doğru olur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın