Rüyada Papatya Toplamak

Hayırla tabir edilen rüyada papatya toplamak rüyanın görüldüğü dönemde güzel gelişmelerin olacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayatında beklenmedik bir şekilde işlerin yoluna gireceğine delalet kabul edilen rüya, aksilik yaşanabilecek ya da tatsızlık çıkabilecek her türlü işin aksamadan, başarılı bir şekilde gelişeceği rivayetler arasındadır. Ticaretle uğraşan kişiler için durgun geçen dönemin kapanarak daha hareketli bir sürece girileceği müjdelenir. Rüya sahibinin bekar olması halinde ideal eşin bulunacağına, evli olması ise hane hayatında huzurlu bir döneme girileceğine alamettir. Rüya aynı zamanda sağlığı müjdelediği için hasta olan kimselerin şifa bulacağına da yorulur.

Rüyada Papatya Toplayıp Kurutmak

Girişimci kimseler için bu rüya camiada tanınan bir isim olmaya işaret eder. Atılan adım ya da alınan kararların getirdiği başarı ile adından söz ettirmeye delalettir. Rüya sahibinin iş ortamındaki ve hayatındaki tutumlarından ötürü hayır duası alacağı ve hanesinden huzurun eksik olmayacağı rivayet edilir.

Rüyada Papatya Toplayıp Vazoya Koymak

İş arayışında olan kimseler için kalıcı ve emeklerinin karşılığının alınabileceği işler bulunmasına işaret eden rüyada papatya toplayıp vazoya koymak, rüya sahibinin maddi anlamda tasarruf etmesiyle geleceğini garanti altına alabileceğine alamettir. Gezmekten hoşlanan kişilerin ise maddi durumun toparlanmasından ötürü yurt dışına çıkabilecek fırsatları yakalayabileceğine işaret eder.

Rüyada Çiçek Toplamak

Hayra yorulan rüyada çiçek toplamak, kişinin hırsı ile hedefine varacağına alamettir. Bu şekilde elde edeceği kariyerin kendisine hem maddi hem de manevi kazançlar sağlayacağı tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın