Skip to Content

Rüyada Ördek Yavrusu Görmek

Rüya sahibinin özel hayatına yönelik tabirler barındıran rüyada ördek yavrusu görmek sevilen insanlara işaret eder. Rüya sahibinin hayatının uç noktalarda yaşanacağı bir dönemin habercisidir. Bazı anlar çok mutlu olurken, bazılarının ağlamaklı, kederli olabileceği rivayet edilir.

Rüyada Yeşil Ördek Yavrusu Görmek

Hayırla tabir edilen bu rüyada, rüya sahibinin şansının yaver gideceği bir dönem müjdelenir. Aksilik yaşanmadan, kolayca birçok işin hallolacağı ve hiçbir engelle karşılaşmadan hedeflere varılacağı rivayet edilir. Haneden bolluğun ve bereketin eksilmeyeceği, huzurlu uzun bir süreç işaret edilir.

Rüyada Sarı Ördek Yavrusu Görmek

Olumlu tabirlere sahip olan rüyada sarı ördek yavrusu görmek, rüya sahibinin güzel ahlaklı ve yardımsever kimseler ile tanışarak hayatını yoluna koyacağı rivayet edilir. Maddi anlamda mevcut duruma nazaran çok daha iyi bir hale erişileceği müjdelenir.

Rüyada Siyah Ördek Yavrusu Görmek

Rüyada görülmesiyle sosyal hayata yorulan siyah ördek yavrusu genellikle vefalı bir dostu simgeler. Rüya sahibinin hayatında her derdine ortak olan ve sorunlarını kendi sorunu gibi sahiplenen bir arkadaşı yoksa eğer kısa bir zaman içerisinde böyle bir dostluğa sahip olacağı rivayet edilir.

Rüyada Beyaz Ördek Yavrusu Görmek

Hayırla yorumlanan rüyada beyaz ördek yavrusu görmek, rüya sahibinin güzel ahlakına yorulur. kişinin niyetinin iyiliğiyle hayatının birçok alanında karlı çıkacağı ve yalnızca maddi anlamda değil manevi anlamda da tatmin edici bir döneme girileceği tabir edilir.