Skip to Content

Rüyada Otobüsle Yolculuk Yapmak

Rüyada otobüsle yolculuk yapmak, gerçek yaşamda da bir yolculuğa çıkılacağı anlamına gelir. Bu rüya otobüs yolculuğunun şekline göre yorumlanır. Otobüsle zorlu bir yolculuk yapan kişinin işleri bozulur ve bazı sorunlar ortaya çıkar. Yapılan otobüs yolculuğu kolay ve rahat bir yolculuksa, rüya sahibinin yaşadığı üzüntüler sona erer.

Rüyada Kalabalık Bir Otobüs Görmek

Rüyasında kalabalık bir otobüs gören kişi, gerçek yaşamında da kalabalık bir topluluğun içinde bulunur ya da kalabalık bir kente gider.

Rüyada Otobüsten İndiğini Görmek

Bu rüyayı gören kişi, eğer yabancı bir ülkedeyse, kısa bir süre içinde memleketine döner. Otobüsten indiğini gören kişi bulunduğu konumu yitirir, umut beslediği bazı işlerde istediği başarıya ulaşamaz.

Rüyada Otobüsün Tekerini Görmek

Rüyada otobüs tekeri gören kişi bir yolculuğa çıkar. Eğer otobüsün tekerinin döndüğü görülürse, bu yolculuk uzun ve zor olacak demektir. Otobüsün tekerini duruyorken gören kişi çıkmış olduğu yolculuktan geri döner. Böyle bir rüya zaman zaman birçok yeri gezmeye ya da değişik yönlere yapılacak yolculuklara yorumlanır.

Rüyada İçi Dolu Bir Otobüs Görmek

Rüyada görülen içi dolu otobüs, çoğunlukla resmi bir toplantıya ya da devlet görevlileriyle yapılacak bir konuşmaya delalettir. Böyle bir otobüse binen kişi, kısa bir süre sonra önemli bir iş görüşmesi yapacaktır. İçi boş olan otobüs ise, iş hayatında ortaya çıkacak bazı sorunlar ya da rüya sahibinin çalışmalarından umduğu sonucu alamayarak üzülmesi şeklinde tabir edilir.