Rüyada Otobüs Kaçırmak

Rüyada otobüs kaçırmak, bu rüyayı gören kişinin büyük bir iş olanağını kaçırması anlamına geldiği gibi, ayrıca yaşamının akışını değiştirecek bir şansı da göremediğine delalet eder. Rüyasında otobüs kaçıran kişi, kaçırdığı bu şans sebebiyle pişmanlık duyacak ve büyük b ir üzüntü yaşayacaktır. Değişik bir tabire göreyse, bu kişinin işyerinde kendisini emniyette hissetmemesine, bulunduğu çevrede kendisine haset duyan, kötülüğünü isteyen kişiler yüzünden rahat hissedemediğine, yapmak istediği hamleleri yapamayıp, kendisini gösteremediğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin aile hayatında sıkıntılar varsa, bu sıkıntıların çözümünün uzun bir zaman sonra geleceği anlaşılır. Aynı zamanda, rüya sahibinin çok önemli bir fırsatı kaçırması şeklinde tabir edilen rüya, bu durumdan dolayı duyulan pişmanlığa ve üzüntüye de delalet eder.

Rüyada Otobüse Binmek

Bu rüya, kişinin iş yaşamıyla ilgili bilgi veren bir rüyadır; kendisini kalabalık bir otobüste gören kişi, işiyle alakalı kalabalık ve oldukça gerilimli bir toplantıya girecek demektir. Otobüse bindiğini ama otobüsün hareket etmediğini gören rüya sahibiyse, kendi hanesinde ailesiyle bir toplantıya katılır.

Rüyada Boş Bir Otobüse Binmek

Rüyada boş bir otobüse binmek, iş yaşamındaki gelişmelerin bu kişiden yana gelişeceği bir döneme girildiğine ve maddi anlamda da işlerin iyiye gittiğine işaret eder. Hem iş hem de sosyal hayatta düzgün ve güzel gelişmeler yaşandığı, olayların bir düzene göre ilerlediği, sorunsuz bir dönem geçirileceği şeklinde tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın