Rüyada Oyuncu Görmek

Rüyada oyuncu görmek, rüyayı gören kişinin zevk ve sefa içinde bir hayat yaşayacağına delalet eder. Bu rüyayı gören kişinin, kafasına hiçbir şeyi takmadığı, gününü gün ettiği, geçmişi düşünmediği, geleceği ciddiye almadığı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Oyuncu Olmak

Rüyasında bir oyuncu olduğunu gören kişi yaşamında çok da dışa dönük olmayan ve düşüncelerini açık etmeyen bir kişi olarak tabir edilir.

Rüyada Aktör Görmek

Rüyada aktör görmek, mutlu bir ilişkiye işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin hayatını ve iç dünyasını güzelleştirecek, kendisine zevkli ve hoş anlar yaşatacak, kıymetini bilip, kendisine layık birisiyle karşılaşacağına ve o kişiyle büyük bir mutluluk yaşayacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Aktör Olmak

Rüyada aktör olmak, rüya sahibinin yaşanılan şeyleri inkar eden, doğruları çarpıtan ve eşinin dostunun gözünün içine baka baka yalan söyleyen bir kişi olduğu şeklinde tabir edilir.

Rüyada Aktris Görmek

Rüyada bir aktris görmek rüya sahibinin aşık olacağına, sevdiği insanla mutlu ve tutkulu bir ilişki içinde olacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişi, herkesin yaşamak isteyip de sadece bazı seçilmiş kişilerin yaşayabileceği eşsiz bir gönül ilişkisi yaşayacaktır.

Rüyada Film Görmek

Rüyada sinemada ya da televizyonda film izlediğini görmek hayırlı bazı olayların gerçekleşeceği şeklinde tabir edilir ve bu rüya gören kişinin sıkıntılarından, dertlerinden, kederlerinden ve sorunlarından kurtulacağı anlamına gelir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın