Rüyada Orgazm Görmek

Rüyada orgazm görmek, normalde içgüdüsel ve gayet doğal bir durum olmakla beraber birçok farklı biçimde yorumlanabilmektedir. Bu rüya, rüya sahibinin ağzının tadına, eğlenceye, zevke ve sefaya düşkün olduğuna delalet eder. Bazen de rüyada orgazm görmek, bu rüyayı gören kişinin takıntı haline getirdiği, aklından hiç çıkaramadığı bazı düşünceleri olduğu şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Orgazm Olduğunu Görmek

Bu rüyayı gören kişinin hayallerine, arzularına, amaçlarına ve hayatla ilgili beklentilerine delalet eder. Rüya sahibinin yaşamda ulaşmaya çalıştığı bazı amaçları olduğu, ideallerini erişme konusunda son derece kararlı olduğu şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kadının Orgazm Olduğunu Görmek

Bu rüya çevresindekilere sözü geçen, kararlarına ve düşüncelerine saygı duyulan bir kişi olmaya; arkadaşlarına yol göstermeye, yönlendirmeye ve yönetmeye işaret eder ve rüya sahibinin istediği her şeyin zevkine göre olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Erkeğin Orgazm Olması

Rüya sahibin itibar elde edeceği, mevki sahibi olacağı, iş yaşamında başarıdan başarıya koşacağı, rakiplerine karşı üstünlük sağlayacağı, maddi açıdansa yarışılamayacak ve boy ölçülemeyecek bir güce kavuşacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Boşalmak

Rüyada boşaldığını görmek, rüya sahibinin bütün dertlerinin sona ereceği, sorunlarının çözüleceği, işlerinin açılacağı, yaşamının daha da kolaylaşacağı ve müreffeh hale geleceği, daha eğlenceli hale geleceği şeklinde yorumlanır. Ayrıca bu rüya, rüyayı gören kişinin sıkıntılı ve zor günleri ardında bırakacağı, yüzünün artık güleceği, moralinin de düzeleceği şeklinde yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın