Rüyada Ölünün Konuşması

Rüyada ölünün konuştuğunu görmek kişinin aile üyelerinden biri ile hoşça vakit geçireceğine işaret eder. Rüya sahibinin aile yada akrabalarından aldığı tavsiyelerle hareket edeceğine ve bu şekilde hayatının en güzel şekilde şekillendirip çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Ölüyle Konuşmak

Rüyada ölü ile konuşmak kişinin hayatında hakim olacak feraha işaret eder. Rüya sahibinin tüm sıkıntılarından kurtulup, rahatlayacağına, sahip olacağı mutluluğa da delalet eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin rüyasında gördüğü ölü kişiye dair bir takım şeylere ulaşacağına ya da bu kişinin konuşmalarda sözünün geçeceğine, ölü kişinin iyi bir insan olduğuna işaret eder.

Rüyada Ölünün Dirildiğini Görmek

Rüyada ölünün dirildiğini görmek güzel ve sevindirici haberlere işaret eder. Kişinin ölmüş babasını rüyasında mutlu bir şekilde görmesi, babasının gittiği yerde rahat ve hoş bir yerde olduğuna işaret eder. Ancak yüzündeki ifadenin korkmuş olması sıkıntılı olduğu manasına gelir. Rüyada vefat etmiş annenin görülmesi fakirliğe ve evdeki bereketin azalacağına tabir edilir.

Rüyada Ölünün Yıkanması

Rüyada ölünün yıkanması kişinin başkalarının hayatını olumlu bir şekilde etkileyeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişi sevdiği birini ya da bir akrabasını zor bir durumdan kurtaracağı, elinden tutacağına ya da bir iyilikte bulunacağı bazen de bu kişiye manevi anlamda bazı katkıları olacağı manasına gelir. Kişinin bu şekilde birçok hayır duası alacağına ve her işinin yolunda gideceğine delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Büşra Kabakkus

Ben gece rahmetli dedemi rüyamda gördüm bir arkadaşımın evine gittim evini badana yapıyordu nenem de vardı orda yemek yiyodu sen olucegini bilmiyon mu dedi oluceksin dedi ayın 23 üne kadar 23 tane havlu hazırla lazım oluyor dedi sonra da ben uyandim acaba ne anlama geliyo