Rüyada Paraşüt Görmek

Rüyada paraşüt görmek kişinin maddi gelirini temsil eder. Kişinin eli bol biri olduğuna ancak bazen bunu abarttığına ve herkese karşı aşırı cömert davrandığına, zamanla bu durumdan zarar göreceğine işaret eder. Rüya sahibinin savurgan ve rahat harcamalarının gelecekte karşısına sıkıntılar çıkaracağına, gereksiz harcamalarına dikkat etmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Paraşüt İle Atlamak

Rüyada paraşüt ile atlamak rüyayı gören kişinin kendini aniden hiç ummadığı bir işin içinde bulacağına, planlamadığı görüşmelere katılacağına ve tüm bunların kendisine fayda getireceğine delalet eder.

Rüyada Paraşütün Açılmadığını Görmek

Rüyada paraşütün açılmadığını görmek inançlarından vazgeçeceğine, yeni hedefler belirleyerek o yoldan ilerleyeceğine, aldığı kararların kendisini sıkıntılara sokacağına ve bir takım hatalar yapacağına delalet eder.

Rüyada Paraşüt ile Atlayan Birini Görmek

Rüyada paraşüt ile atlayan birini görmek kişinin istediği bir işi almak için kurnazlıklar yapacağına ve bu şekilde ilgili kişilerin dikkatini çekerek istediği yerde olacağına işaret eder. Bu şekilde hayal ettiği yere geleceğine ve çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Paraşütle İnmek

Rüyada paraşütle inmek kişinin yüzünün güleceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin dualarının kabul olacağına, mutluluğun, sevincin ve huzurun hayatından eksik olmayacağın, her şeyin tam da istediği gibi yol bulacağına delalet eder.

Rüyada Paraşütle Uçtuğunu Görmek

Rüyada paraşütle uçtuğunu görmek kişinin yakın zamanda bir seyahate çıkacağına ve motivasyonun tavan olup, güzel vakit geçirerek geri döneceğine işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın