Rüyada Ölü Yıkamak

Rüyada ölü yıkamak; geçmiş düşünce ve anılardan zihninizin arınmaya ihtiyacı olduğunu gösterir. Rüyada ölü insanlar çoğu kez geçmişinizde yer alan insanlar olabilir. Öğrenme ve tecrübelerin büyük bir kısmının diğer insanlarla olan ilişkilerde olduğu düşünür ise bu tür öğrenme ve tecrübeler geçmiş karakterlerle temsil edilebilir. Rüyada yıkadığınızı gördüğünüz kişi ile ilgili gerçekte yaşadığınız olumsuz anılar var ise zihniniz onları temizlemeye çalışır.
Rüyada ölü yıkamak başarısızlık korkuları ya da istenmeyen değişiklikler hakkındaki duyguların yansıması olması muhtemeldir. Bir rüyadaki ölüm; başarısızlığı veya kayıpları yansıtabilir, rüyada ölü yıkamak; pişmanlıklar anlamına gelir. Gerçekte ölecek birini rüyada görmek inanılmaz nadirdir. Rüyada ölü görmek, kişiliğiniz ya da yaşam durumunuzun daha iyi ya da kötü olabileceği değişikliği temsil eder. Hayatınızın bir dönemi sona erer ya da roller değişir.

Rüyada Kendi Cesedini Yıkamak

Rüyada kendi cesedinizi yıkadığını görüyorsanız kendinizi tamamen başarısız bulduğunuz hissini temsil eder. Çoğu kez hatalarınızdan pişmanlık duyduğunuza işarettir. Olumlu olarak bu rüya; kendinizi güçlü bir değişim ya da dönüşüme hazırladığınız deneyimini yansıtabilir.

Rüyada Babanın Ölüsünü Yıkamak

Babanızın ölüsünü yıkamak; vicdanınızı ya da uzlaşılmış olumlu seçimler yapma yeteneğinizi sembolize eder. Aileden birinin rüyada öldüğünü görmek, olumlu ya da etkili seçimler yapma yeteneğini yansıtır.

Rüyada Annenin Ölüsünü Yıkamak

Ön planda olan düşünülme sezgilerini veya yeteneklerini simgeler. Annenin ölü bedeni, kötü şansa karşı duygularınızı yansıtıyor olabilir. İstediğiniz cevapları bulamadığınızı veya kendinizi şanssız hissettiğini anlatır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın