Rüyada Parmak Kopması | Ruyalar.net

Rüyada Parmak Kopması

Rüyada parmak kopması ya da elinizde parmaklarınızdan birinin bulunmaması, yaşamınızda zayıf, bunalmış ve güvensiz hissedeceğiniz finansal ya da manevi bir kriz ile karşı karşıya kalacağınızın bir göstergesidir. Parmaklarınızı rüyada hiç görmüyorsanız, birinin yardım veya desteğinden mahrum kalırsınız demektir. Bu rüya aynı zamanda bir arkadaşınızla veya sevdiğinizle tartışma anlamına da gelebilir.

Rüyada Kopan Parmaklar Ne Anlama Gelir?

Rüyanın anlamı hangi parmağınızı gördüğünüze göre değişir, çünkü her biri belirli başka bir şey ifade eder. Örneğin; başparmağınız çok önemlidir, yaşam dönemindeki iradenizi ve bağlılığınızı temsil eder, bu nedenle rüyada başparmağınızın kesildiğini görürseniz büyük kararlar almak için acele etmemeniz gerekir. Rüyadaki orta parmak kopması; bir durumdan endişe duyduğunuza işarettir. Rüyada yüzük parmağı yeni ilginç insanlarla yakında tanışacağınız anlamına gelir. Aile işlerine ve birliğe bağlı olabileceği için, kadınların yüzük parmağını rüyada kopmuş görmesi; doğru yaşam yolunda olmadığına ilk işarettir. İşaret parmağı size yol gösteren kılavuzunuzdur. Rüyanızda bu parmağınızın koptuğunu görmeniz büyük bir boşluk ve kararsızlık içerisinde olduğunuzu gösterir. Serçe parmakları ailenize en yakın kimseleri ve onların desteklerini temsil eder. Rüyada koptukları görülen serçe parmakları o kişiler ile ayrılık veya desteğinden mahrum olmak anlamına gelir.
Rüyada parmak kopması genellikle olumsuz yönde yaşam değişikliğinin varlığını sembolize eder. Psikolojik alt tabanında yalnızlık ve güven duygusunun tatmin edilmediği insanlar karakterizedir. Yine de doğru bir rüya yorumu için rüyadaki tüm detayların anlamlarına bakılarak değerlendirilmelidir.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (15)

Serap çevik

Rüyada cin görmek

Gülseli Akkaya

Rüyamda isteyerek sol yüzük parmağımı kökünden kestiriyorum. Daha sonra o parmak boş görüyorum ve cok pişman oluyorum feryat figan ağlıyorum anneme babama ne diyeceğim diye doktora yalvarıyorum ama yapacak birşey yok varsada süresi geç veya bütçesi fazla gibi davranıyor büyük üzüntü içinde uyandım . gözümün önünden o eksiklik hiç gitmiyor şuan da da 1 yıllık evliyim.

saadet yeşildağ

Ruyamda serce parmagim bi anda sag elimde kaliyordu halama gidip parmagim koptu diyordum ama kan filan kesinlekle gelmedi kopuk yer ise o kadar elli dgldi ama parmagim yaridan koptu

memduh

ben rüyamda parmagimin kesildigini ve yeniden kesilen parmagim cikmaya basladi parmagim eski haline geldi cevap bekliyorum

    Analiz Ekibi

    Bu rüyada hangi parmağın kesilmiş olduğu oldukça önemli. Örneğin baş parmağınız kesildiyse büyük kararlar için acele etmememiz gerektiği anlamını çıkartabiliriz.

Özge demit

Bir düyün alayında davul zurna çalarken birden erkek kardeşimin parmaklarının koptuğunu görüyorum kanda gördüm sanırım baş parmsğıyla serçe parmağı duruyordu nedemek acaba yorumlarsanız sevinirim

Havvatsksn

Iyi günler ben rüyamda şehadet parmağımın koptuğunu görüyordum ve o parmak 3 e bölünmüştü ve çok kan akıyordu temizliyordum parmağımı ve kopan parçayı yapıştırıyordum ucu sanki hiç kopmamış gibi yapışıktı ve ortadan kopan yeri yapıştırıyordum ve bir birine yapışıyordu bende diyordum yeni koptuğu için yapıştı hemen gidip hastaneye dikiş yapıp birbirone diktirmem lazim ama çok tuhaf bir şey vardi kopmuş olan parmağımı ayrida oynata biliyordum. Lütfen rüyamı yorumlarmısınız gerçekten çok merak ediyorum şimdiden teşekkür ederim..

Mehmet Ali Hedef

Selamaleyküm rüyamda sol elimin 4 parmağını da siyah bir balık ısırıyor. Baş parmak hariç. Parmaklarım şiliyor şişiyor patlatacak gibi oluyor. Kopacakken parmağımı diğer elimle sıkıyorum ve kopmuyor. O sırada parmaklarım eski haline dönüyor ve çok şükür kopmadı diye bir ses duyuyorum.
Nr anlama geliyor acaba rüyam yorumlayabilirseniz memnun olurum.

Ozge

Rüyamda çok yakışıklı ama umutsuz bir adam vardı. Konuşurken işte onun büyük bir kusuru olduğundan söz etti elleri bakımsız ve ağır işte çalışıyor gibi lekeli ve yer yer derisi kalkmıştı. Sonra sol elini gösterdi, baş parmağı yoktu, bunun onda bir eksiklik olduğunu düşünüyordu. Ben de bujun önemli olmadığını çok yakışıklı olduğunu söyledim. Elini tuttum hadi beni yemeğe çıkar dedim. Hayır kendine uygun birini bul dedi. Sol yüzük parmağında lacivert plastik gibi bir yüzük vardı evli misin dedim, evliydim dedi. Sol elinde zengin olmasına rağmen mavi çok eski bir tlfn vardı. Bir ara sanırım sağ yüzük ğarmağının da daha kırmızı ve tırnağının uzun ve üçgen gibi sivri olduğunu gördüm. -Bu arada ben evliyim.

gonul karli

Selam.ben ruyada sol elimde isaret parmagimdan sonraki 3 oarmagimin koparak yere dustuyunu.ama doktor yardimiyla yeniden eskisi gibi oldugunu gordum.ne anlama gelir?

Esma

Ruyamda Yusuf as in ruyasini gordum,ama iri inekler zayiflari yiyordu.Hocamda yanimdaydi,gokde bir ayet firlaniyordu,sonra yere enip Kurana girib Yusuf suresinin yerinde durdu,bende hocama dedimki o ayer Yusuf suresinden oldugu icin orda durdu.anlami ne bunun

Ulku yılmaz

Rüyamda etrafimdaki kötü niyetli oldugunu düşündüğüm birisi arabanin kapısını birden kapatıyor kapıyı hemen açıyorumki 4 yasindaki oglumun sol elinin bütün parmakları kopmuş. Bunu kasıtlı yaptığını dusunuyorum neye uğradığımı sasiriyorum. Hemen hastaneye gitmek için yola çıkıyorum hastane çok uzakta varmış. O kişi hastaneyede gelmiyor tek başıma götürüyorum. Hastaneyi arayıp tarayıp buluyorum. Hastane binası o kadar yüksek ve buyukki doktorun yerini bulmak baya zaman aliyor. Elimde parmaklarla çocuğu hastanede guvenli oldugunu düşündüğüm biryere emanet edip hızla doktoru aramaya koşuyorum. Asansörle yuz belkide bin metre yukarda uzun yolculuktan sonra doktoru buluyorum. Tamam çocuğu getirin parmaklarını yeniden takarız diyorlar. Parmakları onlara bırakıp oğlumu alıp doktora getirmek için hemen asansore tekrar biniyorum sonrasinda uyandım.

Gamze sena

öncelikle merhaba.ruyamda biriyle muhabbet ederken bi anda ellerime baktim . işaret ve yüzük parmaklarimin yarısı yoktu. sonra ona şaşırırken bir an da diger parmaklarimds öyle olmaya başladı. bu rüyamda da hiçbir sekilde kan görmedim sanki ameliyat edilmis gibiydi parmaklarim uzun suredir öyle gibiydi. bunu yorumlarsaniz cok sevinirim gerçekten aklımı cok kurcaliyan bir rüya tekrardan teşekkürler, iyi günler.

Hüseyin

Rüyamda esim ekmek keserken yüzüme bakar ve bas parmagini keser ve kopar ama kanamaz Ben sok halde ne yapiyorsun Sen derim ve parmagini hemen bezle sikar ve arabaya bineriz ama disarizi kar her yer bembeyaz esimle hastaneye gitmeye calidiriz esim o ara bas parmagini yine yerine sokar

Murat

Rüyamda sol elimde basmarpak ve işaret parmağı hariç orta parmak yüzük parmağı ve serçe parmağı uçlarından kopuktu neden koptuğunu anlayamadım aldım kopuk yerleri hastaneye gittim diktirmek için rüya burda bitti