Rüyada Parmak Kopması

Rüyada parmak kopması ya da elinizde parmaklarınızdan birinin bulunmaması, yaşamınızda zayıf, bunalmış ve güvensiz hissedeceğiniz finansal ya da manevi bir kriz ile karşı karşıya kalacağınızın bir göstergesidir. Parmaklarınızı rüyada hiç görmüyorsanız, birinin yardım veya desteğinden mahrum kalırsınız demektir. Bu rüya aynı zamanda bir arkadaşınızla veya sevdiğinizle tartışma anlamına da gelebilir.

Rüyada Kopan Parmaklar Ne Anlama Gelir?

Rüyanın anlamı hangi parmağınızı gördüğünüze göre değişir, çünkü her biri belirli başka bir şey ifade eder. Örneğin; başparmağınız çok önemlidir, yaşam dönemindeki iradenizi ve bağlılığınızı temsil eder, bu nedenle rüyada başparmağınızın kesildiğini görürseniz büyük kararlar almak için acele etmemeniz gerekir. Rüyadaki orta parmak kopması; bir durumdan endişe duyduğunuza işarettir. Rüyada yüzük parmağı yeni ilginç insanlarla yakında tanışacağınız anlamına gelir. Aile işlerine ve birliğe bağlı olabileceği için, kadınların yüzük parmağını rüyada kopmuş görmesi; doğru yaşam yolunda olmadığına ilk işarettir. İşaret parmağı size yol gösteren kılavuzunuzdur. Rüyanızda bu parmağınızın koptuğunu görmeniz büyük bir boşluk ve kararsızlık içerisinde olduğunuzu gösterir. Serçe parmakları ailenize en yakın kimseleri ve onların desteklerini temsil eder. Rüyada koptukları görülen serçe parmakları o kişiler ile ayrılık veya desteğinden mahrum olmak anlamına gelir.
Rüyada parmak kopması genellikle olumsuz yönde yaşam değişikliğinin varlığını sembolize eder. Psikolojik alt tabanında yalnızlık ve güven duygusunun tatmin edilmediği insanlar karakterizedir. Yine de doğru bir rüya yorumu için rüyadaki tüm detayların anlamlarına bakılarak değerlendirilmelidir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın