Rüyada Ölü Öpmek

Rüyada ölü öpmek; aile içinde iyi olacak olayların bir işaretidir. Hayırlı bir çocuğun doğumu ya da mutlu ve müreffeh bir düğün gibi kalıcı değişikliklerin olabileceğine yorumlanır. İslami rüya tabirlerine göre rüyada görülen ölüler gerçek yaşamda karşılaşma ihtimalimiz olan veya tanıdık kimselerdir. Rüyada ölü birini öpmek de sevilen, sayılan görmekten hoşnut olunacak birinin ziyaret edilmesi veya onunla karşılaşılmasıdır.

Rüyada Ölü Birini Öpmek

Ölülerin ortaya çıktığı rüyalar bazen ölen kişiyle bağlantılı olarak hislerimize, suçluluk duygularımıza veya öfkelerimize karşı koyma girişimlerimizi ya da ölümle ilgili kendi duygularımızı ifade eder. Bize yakın birisi ölünce onlara kendilerinden bir dışsal gerçeklik olarak katılma, bunları anılarımızda ve iç hayatımızda canlı olarak kabul etme ve kendimize kabul ettirme yönünde bir değişim dönemi yaşarız. Rüyada ölü birini öpmek o kişinin bir parçası olmak istediğimizi gösterir.

Rüyada Ölü Tabutu Öpmek

Kişinin gerçek hayatında öleceğini düşündüğü bir kimsenin erken üzüntüsü şeklinde yorumlanır. Bazı insanlara rüyalarda ölecek olan kişilerin malum olduğu durumlarda olabilir.
Rüyada ölü öpmek bazı insanlar için farklı yorumlanabilir. Özellikle yakın zamanda çok sevdiği bir yakınını, ailesinden birini kaybetmiş bir insanın üzüntü içerisinde gördüğü rüya onun özlemlerine dayanır. Bazen uykuda kişinin ölen kişi (özelikle anne veya baba) ile iletişim kurduğu rüyaları, iç barış, güven bulmasına yardımcı olur ve hatta işinde başarısını ve de ailesinin refahını etkilemektedir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın