Rüyada Ölü Hayvan Görmek

Rüya tabirlerinin genelde simgeler üzerinden şekillenmesinden ötürü rüyada ölü hayvan görmek ancak genelleme yaparak yorumlanabilir. Görülen hayvanın türü anlamlandırılmasında tamamen farklı sonuçlar verebilir. Genel olarak bu rüya, rüya sahibinin kendi irade ve vicdani çatışmasına işaret eder. Yapılması gereken ve yapılmak istenen arasında kalmaya delalettir. Başka bir tabire göre ise bazı insanlara karşı duyulan güven dolayısıyla fark edilemeyen gerçeklerin açığa çıkacağı tabir edilir.

Rüyada Ölü Fare Görmek

Rüyada ölü farenin görülmesi, rüya sahibinin tedbirli olması gereken bir sürecin habercisidir. Yakın çevredeki bazı insanların niyetlerinin göründüğü şekilde olmayabileceğine işaret eden bu rüya, kişinin güvendiği kişileri iyi seçememesi durumunda zarar görebileceği anlamına gelir.

Rüyada Ölü Karga Görmek

Rüyada ölü fare görmek gibi rüyada ölü karga görmek de kötü niyetli kimselere dikkat edilmesi gerektiği konusunda uyarıcı bir rüyadır. Rüya sahibinin arkasından konuşulduğuna yorulur ve kişinin kötülüğünün istendiğine işaret eder. Ancak bu kimsenin zarar verse dahi geri döndürülemeyecek bir sıkıntıya yol açamayacağı rivayet edilir.

Rüyada Ölü Köpek Görmek

Geleceğe yönelik tabirler barındıran rüyadaki ölü köpek, rüya sahibinin sağlığına özen göstermesi gerektiğini vurgular. Bazı sağlık problemlerinin meydana gelebileceği ya da mevcut olan problemlerin ilerleyebileceği tabir edilir. Bazı tabircilere göre ise keder veren gelişmelere delalettir. Sevilen insanların zor durumlara düşmesi ya da kişinin yakınlarından göreceği kötü muameleye işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın