Rüyada Ölü ile Konuşmak

Tersine yorumlanan rüyada ölü ile konuşmak rüya sahibinin sağlıklı ve uzun bir ömür süreceği rivayet edilir. Rüya sahibinin hayatındaki gelişmelerin habercisi olan bu rüyada, ölü kimse ile konuşulanlar anlamlı ve iyi ise gelişmelerin olumlu olacağı, aksi halde ise olumsuz gelişmelerin yaşanacağı tabir edilir. Ancak konuşmalar hatırlanmıyorsa iyiye yorumlamak önemlidir.

Rüyada Ölüye Sarılmak

Hayra yorulmayan rüyada ölüye sarılmak, dünya işlerine bağlı bir yaşam sürdürüldüğüne işaret eder. Rüya sahibinin dünyevi işlere kendini kaptırarak ahiretin unutulduğuna delalettir. Dini vecibelerin yerine getirilmesi hem rüya sahibinin manevi anlamda kendinde güç bulmasına hem de hayatının daha düzenli bir hal almasına yardımcı olur. Rüyada ölüye sarılmak ve ayrılmak istenmemesi rüyanın, hastalığa işaret etmesi şeklinde yorumlanmasına sebep olur. Hastalanacak kişinin ya rüya sahibi ya da sevilen yakın bir kişi olduğu tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Biriyle Oturmak

Böyle bir rüya, kişinin hayatında kendini yalnız hissetmesi ile açıklanır. Rüya sahibinin yakın çevresinde görüştüğü insanların çok fazla olmasına rağmen özel hayatını anlatacak kadar güvendiği kimse olmadığı tabir edilir.

Rüyada Bir Ölünün Ardından Ağlamak

Tam tersine yorumlanan ölü birinin ardından ağlamak, güzel bir haberi müjdeler. Bazı tabircilere göre rüya sahibinin iş hayatında veya özel hayatında bir türlü ortadan kaldırılamayan sorunun çözülmesine ya da yakın bir zamanda keyif alınacak bir ortama girileceğine yorulur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın