Skip to Content

Rüyada Ölmüş Birinin Elini Öpmek

Rüya sahibinin karakteri ya da rüyanın görüldüğü dönemdeki tutumu üzerine yorumlanan rüyada ölmüş birinin elini öpmek olumlu bir tabire sahip olmayan rüyalardandır. Ancak her rüyada olduğu gibi bu rüyada da tam olarak doğru tabirin elde edilmesi için yalnızca tek bir tabir yeterli değildir. Rüyadan hatırlanan her detayın incelenmesi daha doğru bir tabir için şarttır. Rüyasında ölü birinin elini öpen kimse için ise genel olarak çıkarlarına göre hareket eden biri olduğu şeklinde yorumlarda bulunulur. Rüya sahibinin hayatında saklamak istediği bazı durumlar yüzünden çevresine yalan söylediği ya da söyleyeceği rivayet edilir.

Rüyada Ölü Dedenin Elini Öpmek

Torun ya da evlat olarak hayırlı bir kimse olunduğunu müjdeleyen güzel rüyalardandır. Genç rüya sahipleri için kişinin hanesinde ebeveynleri tarafından razı olunan çocuklardan olacağı ve geleceğinde de benzer bir şekilde hayırlı evlatlara sahip olacağı alamet kabul edilir.

Rüyada Ölü Birinin Elini Tutmak

Genel anlamda hayırla yorumlanan rüyada ölü birinin elini tutmak, uzun zamandır arzulanan bazı gelişmelerin gerçekleşeceğini müjdeler. Rüya sahibinin hayatında beklemekten sıkıldığı bazı konularda umulmadık bir anda olumlu gelişmeler olacağı ve rüya sahibinin bu sebeple çok mutlu olacağı bir döneme gireceği rivayet edilir. Çalışma ortamında da bu mutluluk ile büyük girişimlerde bulunarak hedefine varacağı ve kariyerinde iyi yerlere geleceği tabir edilir.