Rüyada Ölmüş Birinin Elini Öpmek

Rüya sahibinin karakteri ya da rüyanın görüldüğü dönemdeki tutumu üzerine yorumlanan rüyada ölmüş birinin elini öpmek olumlu bir tabire sahip olmayan rüyalardandır. Ancak her rüyada olduğu gibi bu rüyada da tam olarak doğru tabirin elde edilmesi için yalnızca tek bir tabir yeterli değildir. Rüyadan hatırlanan her detayın incelenmesi daha doğru bir tabir için şarttır. Rüyasında ölü birinin elini öpen kimse için ise genel olarak çıkarlarına göre hareket eden biri olduğu şeklinde yorumlarda bulunulur. Rüya sahibinin hayatında saklamak istediği bazı durumlar yüzünden çevresine yalan söylediği ya da söyleyeceği rivayet edilir.

Rüyada Ölü Dedenin Elini Öpmek

Torun ya da evlat olarak hayırlı bir kimse olunduğunu müjdeleyen güzel rüyalardandır. Genç rüya sahipleri için kişinin hanesinde ebeveynleri tarafından razı olunan çocuklardan olacağı ve geleceğinde de benzer bir şekilde hayırlı evlatlara sahip olacağı alamet kabul edilir.

Rüyada Ölü Birinin Elini Tutmak

Genel anlamda hayırla yorumlanan rüyada ölü birinin elini tutmak, uzun zamandır arzulanan bazı gelişmelerin gerçekleşeceğini müjdeler. Rüya sahibinin hayatında beklemekten sıkıldığı bazı konularda umulmadık bir anda olumlu gelişmeler olacağı ve rüya sahibinin bu sebeple çok mutlu olacağı bir döneme gireceği rivayet edilir. Çalışma ortamında da bu mutluluk ile büyük girişimlerde bulunarak hedefine varacağı ve kariyerinde iyi yerlere geleceği tabir edilir.

 

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (5)

Merve

Rüyamda ölmüş eniştemi gördüm. Elini öptüm ama bana zorla uzattı. Hiç konuşmadı ve yüzüme bakmadı. Mutsuz veya beni sevmiyor gibiydi. Gerçekte çok severdi. Yine aynı rüyada ölmüş anneannemi gördüm. Rüyamda da ölüydü ve devamlı kusuyordu. Biz ona poşet tutuyorduk. Devamlı kusuyordu ve kusmasının arasında heyecanlı bir şekilde gelmesin istemiyorum dedi. Yorumlar mısınız?

Yüksel

Rüyamda ölmüş teyzemi bir odada görüyorum. Odanın içi bembeyazdı. Oda, bahçeye açılıyordu. Toprağın altında bir genç kız yatıyordu. Toprağın altı lağım kokuyordu ve burası diyor. Onu oradan çıkartıyorum. Canlanıyor. Teyzemin ölmüş kızıymış. Diğer odada ölmüş büyük annemin elini öpüyorum. Bize kalmaya gelsin diyorum. Benimle yatsın diyorum ama izin vermiyor. Bu rüyam ne anlama geliyor?

Özlem

1 ay önce dedemi kaybettim. Rüyamda telefon ile konuşuyorduk ve sesi çok iyiydi, gülüyordu. Tek başına tatile gitmiş ve gittiği yeri anlatıyordu. İnternetten orası ile ilgili bir şeye bakmamı istiyordu. Bu rüyadan önce de dedemin evinde bütün akrabalar toplanmıştık. Cenaze evi gibi çok kalabalıktı. Dedemi sadece aileden olan insanlar görüyor ve konuşuyordu. Sürekli uzanıyor ve benden üzerini örtmemi istiyordu. Ellerini tutup ısıtmamı istiyordu. Evin bütün odalarında teker teker uzanıyordu. Yine beni yanına çağırıyor ve üstünü örtmemi, yanında durarak elini tutmamı istiyordu. Bu iki rüyayı yorumlayabilir misiniz?

Ayşe

Rüyamda kızın görüştüğü çocuğu beyaz önlükle tabure üzerinde otururken gördüm. Ayrıca büyük bir yer sofrasında oturuyordu. Sofranın etrafında da insanlar vardı. Bu ne anlama geliyor?

Kadir

Rüyamda bilmediğim bir yerdeyim.Yürüdüğüm yol sulu ve ilerisi buzlu görünüyor. Önümde bir bayan ve çocuklar var. Adres soruyorum. Önümde 2 yol var. Sağdan gidersen yol uzar. Soldan git dediler. Onlar da aynı yoldan geldiler. Yolun sonunda bir ev vardı. Kadın bahçede oturmamı istedi. Hala olarak hitap ettiğim vefat etmiş bir tanıdığım çıktı. Beni neden sormuyorsun diye söylendi. Geri dönüp elini öptüm. Neşeliydi. Ona paraya ihtiyacım olduğunu söyledim. Mendilini açtı bütün parasını bana verdi. O arada babam geldi. Paraya ihtiyacım olduğunu söyledi. Mescide gittim. Bu rüyam ne anlama geliyor?