Rüyada Ölmüş Fare Görmek

Rüyada ölmüş fare görmek, rüyayı gören kişinin insanlara zararı dokunan, sıkıtı yaratan, hilekâr ve düzenbaz olan bir kimseden kurtulacağına, düşmana karşı galip geleceğine delalet eder. Rüyada fare görmek oldukça büyük ve kötü bir düşmana delalet edip ölüsü ise artık zararı dokunmayacağına tabir olunur.

Rüyada Fare Görmek

Rüyada fare görmek, rüyayı gören kişinin yakınında olan hilekâr ve kötü ahlaka sahip olan kişiye delalet eder. Rüya sahibine zarar verebilecek olan ve bu zarar sebebi ile sıkıtı yaşayabilecek olan kimseye yorumlanır. Rüyada görülen fare rüyanın geneline göre de farklı yorumlanıyor. Bazı âlimlere göre kendini gizleyen düşmana işaret eder.

Rüyada Farenin Sesini Duymak

Rüyada farenin sesini duymak, rüyayı gören kişi için uyarı niteliği taşıyan bir rüyadır. Rüyayı gören kişiye yaklaşan bir tehlike için uyarıda bulunur. Rüya sahibini üzecek olan haber olacak olmasına, üzüleceği olaylar yaşayacak olmasına, kötü huylu kimse, tehlikeli bir düşmana, sıkıntı yaşayacak olmasına delalet eder. Dedikoduya ve iftiraya delalet eder. Aynı zamanda kötü ahlakı bulunan bir kimse ile ahbap olup onun ile zaman geçirecek olmaya delalet eder.

Rüyada Fare Eti Yediğini Görmek

Rüyada fare eti yediğini görmek, rüyayı gören kişinin kazancına haram bulaştıracağına, helal lokmadan uzaklaşarak, rüyayı gören kişinin günaha gireceğine delalet eder. Bazı âlimlere göre ise rüyayı gören kişinin kötü ve haram kazanç elde eden bir kimseden menfaat sağlayacağına yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın