Rüyada Ölmüş Eşini Görmek

Rüyada ölmüş eşini görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda sevindirici bir haber alacağına ya da değerli bir hediye alacağına yorumlanır. Bunun yanı sıra bazı âlimlere ölmüş eşi rüyada görmeyi bilinçaltı bir rüya olarak yorumluyor. Bazı âlimlere göre ise rüya sahibinin hanesinde ya da akrabaları arasında yaşanan tatsızlıkların ya da kargaşaların son bulacağına delalet eder.

Rüyada Ölmüş Karısını Görmek

Rüyada ölmüş karısını görmek, rüyayı gören kişinin karısı ile konuştuğunu görmesi yakın zamanda alınacak olan haberlere delalet eder. Rüyayı gören kişinin ölmüş eşini özlediğine de tabir olunur.

Rüyada Ölmüş Kocasını Görmek

Rüyada ölmüş kocasını görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda alacağı güzel haberlere, şansınızın artacağına delalet eder. Rüyada ölmüş olan kocanın yaşadığını görmek, hayra yorulur. Bolluk ve berekette delalet eden rüya, mal ve mülk sahibi olmaya, kazancın artacak olmasına, gelirin yükselmesi ile ferahlayıp, rahata ermeye yorumlanır. Aynı zamanda bazı âlimlere göre haneye gelecek olan misafire delalet eder.

Rüyada Ölmüş Eşini Yıkamak

Rüyada ölmüş eşini yıkamak, rüya sahibinin yakın zamanda yaşayacağı sıkıntıya delalet eder. Rüyayı gören kişinin yakın zamanda maddi anlamda zarara uğrayacağına, elindeki malları kaybedeceğine, borçlanacağına delalet eder. Rüyada ölmüş eşi sabun ile yıkadığını görmek ise rüya sahibinin yapmış olduğu çalışmalar ve emeklerin sonunda işin boşa gideceğine, sorunlara çözüm bulunamayacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın