Rüyada Ölmüş Eşini Görmek

Rüyada ölmüş eşini görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda sevindirici bir haber alacağına ya da değerli bir hediye alacağına yorumlanır. Bunun yanı sıra bazı âlimlere ölmüş eşi rüyada görmeyi bilinçaltı bir rüya olarak yorumluyor. Bazı âlimlere göre ise rüya sahibinin hanesinde ya da akrabaları arasında yaşanan tatsızlıkların ya da kargaşaların son bulacağına delalet eder.

Rüyada Ölmüş Karısını Görmek

Rüyada ölmüş karısını görmek, rüyayı gören kişinin karısı ile konuştuğunu görmesi yakın zamanda alınacak olan haberlere delalet eder. Rüyayı gören kişinin ölmüş eşini özlediğine de tabir olunur.

Rüyada Ölmüş Kocasını Görmek

Rüyada ölmüş kocasını görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda alacağı güzel haberlere, şansınızın artacağına delalet eder. Rüyada ölmüş olan kocanın yaşadığını görmek, hayra yorulur. Bolluk ve berekette delalet eden rüya, mal ve mülk sahibi olmaya, kazancın artacak olmasına, gelirin yükselmesi ile ferahlayıp, rahata ermeye yorumlanır. Aynı zamanda bazı âlimlere göre haneye gelecek olan misafire delalet eder.

Rüyada Ölmüş Eşini Yıkamak

Rüyada ölmüş eşini yıkamak, rüya sahibinin yakın zamanda yaşayacağı sıkıntıya delalet eder. Rüyayı gören kişinin yakın zamanda maddi anlamda zarara uğrayacağına, elindeki malları kaybedeceğine, borçlanacağına delalet eder. Rüyada ölmüş eşi sabun ile yıkadığını görmek ise rüya sahibinin yapmış olduğu çalışmalar ve emeklerin sonunda işin boşa gideceğine, sorunlara çözüm bulunamayacağına delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (18)

Esra özalp

Ölen eşimi ölü olarak beni ziyarete geliyo bana sarılıyor diyorumki bizi görüyomusun hayır duyuyormusun evet diyo kızımıza da görün diyorum aklına gelip üzmek istemiyorum onu diyo seni özlüyor diyorum arkamdan 3 tane küçük tuhaf varlık görüyorum senimi almaya geldiler diyorum evet diyo ben korkuyorum korkma deyip bana sarılıp oturtturuyo sonra gidiyo ama öyle çok ağladım ki uyandığımda gerçekte ağlıyordum

Şhemşhat

Rahmetli kocam la banyo yapyoruz ve onun suraty yaralymyş

İHSAN VURAL

BENIM DEDEM 2001 DE VEFAT ETTI. ANNANEM HALA YAŞIYO. AREFE GÜNÜ BI RUYA GÖRMÜŞ. ANNANEM DEDEMI GÖRMÜŞ . DEDEM ANNANEME ORTANCI KIZININ IŞE GIRDIGINI COK RAHAT OLDUGNU SOYLUYO. AMA EN KUCUK OGLUDA ISE GIRDIGNI AMA ONUN RAHAT OLMADIĞNI SOYLUYO. BU RÜYANIN YORUMLANMASINI RICA EDIYORUM. HAYIRLI GUNLER

Azat

Rüyamda olmuş Karimi oylebi dovuyordumki sırtında tahta kırılıyordu ne anlama gelir

Şebnem Yenidağ

Ruyada ölmüş eşimi gördüm ďukkanimiza gidiyorum eşim dükkanda dükkanın kapısı açık içerde eşim oturuyor ayağa kalkıyor bana gülümsüyor asķim seni çok özledim diyorum onu öpmek istiyorum o benden kaçıyor işi varmış bende onun peşinden koşuyorum sonra daglik tepelik bir yerden uçuyorum sanki rüyamı ben kontrol ediyormusum gibi hissettim sonra yere indim bir yavru kedi kördüm kedi biraz haylazdı komsu benim kedim dedi aldı bitanesi sende kalabilir dedi bana bahçede halay çeken genç çocuklar gördüm bende onların yanından geçip gittim bu arada eşim ayağa kalktığında boyu kısalmış gordum

Meryem batur

Rüyamda 7 ay önce kaybettiyim eşimi birlikte olurken gördüm sanki gercek gibi birlikte oluyorduk eşimi üzerindende gecelikleriyle gördüm sadece erkeklik organını acıktı bu rüyadan cok etkilendim bana biseymi anlatmak istiyor acaba

Senem

Vefat etmiş olan eşimi gördüm ..bir yere gitmiş ve aklıma iki gün sonra geliyor.neden hiç aramadım beden unuttum o da aramadi diyorum ve oğlumu uyutmus oluyorum yanndan sessizce kalkarak eşimi arıyorum.ama tel calmiyor o arada oğlum uyanarak yanıma geliyor ve damacana gibi bir şey e basıyorum oğlumda bardağı tutuyor ve gürül gürül su akıyor bardağa ..

Hülya

Ölen eşimile eski oturdugumuz bir eve gidiyoruz o ev kızımın kayın validesinin evi oradan ayrılırken ayakkabımı bulamıyorum bana kızımın kayın validesi oltı yırtık ayakkabı veriyor ölen eşim kızım arabaya binmiş gitmişler ben eve nadıl giderim derken eltim gelip bana bize gidelim yeni giysiler ayakkabı alayım diyiyor

Gül

Rüyamda şehit olan eşimi gördüm şakayla beni korkutmak için topraktan çıkan solucanları üzerime atıyor ve ben hem korkuyorum hem şaşırıyorum benim korkacağımı bile bile neden attı diye

Muzaffer Atkın

rüyamda ölmüş kocam 1 demet çiçekle geldi gülüyordu benim kucagımda oglan torunum vardı

Semra

Ölmüş kocamla tatilde oteldeyiz. Kardeslerim ve akrabalarımdan birileri de var. Hepimizde lüks arabalar ve zenginlik var.Benden copunu soruyor. Ayaklarından tutup baş aşağı çevirerek elimdeki oklava ile dövüyorum onu ama kızmıyor. Huysuz adamın eline cop mu verilir dedim. Aramızda kızgınlık yoktu.

Yeliz

Annem rüyasında kendi yıkandıktan sonra olmuş babamı yıkamak için banyoda giysilerini çıkartıyormuş. Babam hemen giyiniyor. Bu birkaç sefer tekrarlamış. Yorumlarsanız sevinirim.

Gülnur

3,5 yıl evvel kaybettiğim eşimi telefonla arıyorum ve kapalı çıkıyor. Sonra o beni başka numaradan arıyor ve açıyorum. Niye 2 çocukla bıraktın çok özledik ne olur gel görüşelim diyorum. Sonra bir yerde buluşuyoruz. Niye kaçıyorsun diyorum. O esnada uyandım. Bu ne anlama geliyor?

Mehlika

Rüyamda geniş ve toprak bir arazideyim. Büyük ve çok eski evler var. Dolanıyorum ancak yer bulamıyorum. Teyzem geliyor. Eliyle iki tane büyük yatak genişliğinde yeri düzeltiyor ve buraya gelin diyor. Dolanıp aramaya devam ediyorum. Yanımda da arkadaşım var. Büyük inşaat alanı gibi bir yerin yanlarından sulara akıyor. Akan sulara doğru bakıyorum. Sonra arkadaşım sele doğru yürüyor. Bir duvar genişliğinde yerde sular alçalıyor. Arkadaşım üzerinden yürüyor. Bu rüyam ne anlama geliyor?

Selma

Eşim vefat etti. Rüyamda zil çaldı kapıyı açtım karşımda eşim gülümsüyordu şaşırdım ama bir o kadar da sevindim ve sarıldım. O da sarılıp öptü beni aşkım ama sen dedim, ölmedim ben saklandım ama sizi özledim dayanamadım geldim dedi. Gerçekten ben de seni çok özledim bunca zaman nerede saklandın neden bu kadar üzdün bizi dedim. Önemli olan burada olmam değil mi boş ver sen gerisini dedi. Ben uyandım gerçek gibiydi. Çok etkilendim. Rüyam ne anlama geliyor?

Aslı Erten

Rüyamda 10 ay önce trafik kazasında vefat eden kocamı yanmış görüyorum ama oldukça fazla yanmış ve kararmış gördüm. O anda babam bana dedi ki fırında çok kalmış. Çok bırakmışsın yanmış dedi. Yüzünün bu tarafı siyah is gibi yanıktı. Çok korktum. Bu rüyam ne anlama geliyor?

Güler

Annem rüyasında sürekli ölen babamı görüyormuş ve her gördüğünde aç olduğunu söylüyormuş. Yorumlarsanız sevinirim, teşekkürler

Halida

Rüyamda ölmüş kocamı gördüm. Ölmüş kocama yüzük takıyordum. Yorumlar mısınız?