Skip to Content

Rüyada Ölmüş Bebek Görmek

Rüyada ölmüş bebek görmek kişinin beklediği, hayalini kurduğu hayatındaki tüm amaçlarının yarım kalacağına delalet eder. Mutluluklarının ve sevinçlerinin kursağında kalacağına ve yerini umutsuzluklara, kedere ve derde bırakacağına delalet eder. Bazı alimlere göre bu rüya kişiye yapılan elindekilerinin kıymetini bilmesini gerektiğini hatırlatan bir uyarı niteliği taşır.

Rüyada Ölü Bebek Doğurmak

Rüyada ölü bebek doğurmak kişinin yaşayacağı büyük hayal kırıklarını işaret eder. Kişinin sevincini kıracak, umutsuzluğa düşürecek olayların yakın olduğuna ve onu çok düşündürecek aylarca depresyona sokacak durumlar yaşayacağına delalet eder. Rüyada ölü bebek doğurmak bazılarına göre başarısızlık manasına gelir.

Rüyada Ölü Bebek Gömmek

Rüyada ölü bebek gömmek hayra yorulur. Kişinin bu aralar şansının ve kısmetinin açık olacağına, işlerinin yolunda gideceğine, kendini çıkmazda hissettiği durumların artık son bulacağına, umudun kapıda olduğuna delalet eder.

Rüyada Ölü Bebeğin Dirilmesi

Rüyada ölü bebeğin dirilmesi hayra yorulur. Kişinin başını saran şansızlığın ortadan kaybolacağına, artık yüzünün gülmeye başlayacağına, hayatındaki her noktanın artık yolunda gideceğine işaret eder.

Rüyada Ölü Bebek Emzirmek

Rüyada ölü bebek emzirmek rüya sahibinin faydasız işlere enerji harcayıp, çaba sarf ettiğine işaret eder. Kişinin bu durumdan vazgeçmemesi halinde büyük paraları gözden çıkarması gerektiğine, boş hayallerin peşini bırakması gerektiğine aksi durumda çevresindekileri de maddi ve manevi sıkıntıya düşüreceğine, onları üzeceğine ve büyük maddi kayıplarını telafi etmek için uğraşlarının boşa çıkacağına, hüzne ve mutsuzluğa delalet eder.