Rüyada Kaplumbağa Yavrusu Görmek

Rüyada kaplumbağa yavrusu görmek rüyayı gören kişinin bekar ise evleneceğine, evi ise evladının olacağına yorumlanır. Bunun yanı sıra alınacak olan mutlu ve müjdeli habere de delalet eder. Rüyasından kaplumbağa yavrusu gören kişinin yeni bir işe girip kazancının artması ya da yeni bir ev alacak olmasına da yorumlanıyor. Aynı zamanda rüyada kaplumbağa yavrusu görmek rüyayı gören kişinin kültürlü, saygın ve güvenilir bir dost edinmesinin yanında varlıklı bir insan ile de tanışmaya delalet eder.

Rüyada kaplumbağayı Pis Bir Yerde Görmek

Rüyada kaplumbağayı pis ve oldukça kötü olan bir yerde gören rüya sahibinin etrafından bulunan kötü insanların olduğuna ya da cahil âlim ile tabir olunuyor.

Rüyada Evde Kaplumbağa Görmek

Rüyada evde kaplumbağa görmek rüyayı gören kişinin beklemediği yerden gelecek olan rızkına, mutluluk verici habere delalet eder. Rüya sahibine destek olacak olan güvenilir bir dosta da yorumlanabiliyor. Aynı zamanda rüyada evde kaplumbağa görmek rüya sahibinin zorlu geçen günlerinden sonra rahatta ereceğine de yorumlanır.

Rüyada Kaplumbağa Beslediğini Görmek

Rüyada kaplumbağa beslediğini gören kişi işinde başarılı olur, itibarı ve saygınlığı arta. İşinde olan başarısı gelirine de yansıyarak güzel ve hayırlı kazançlar elde etmeye başlar Rüya sahibi elde ettiği kazancı ise hayır yolunda harcayacak olarak delalet eder.

Rüyada Kaplumbağa Avladığını Görmek

Rüyada kaplumbağa avladığını görmek mal sahibi olmaya ya da para biriktirmeye delalet eder. Rüya sahibi evli ise eşi ile geçireceği güzel günlere de delalet eder. 

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (2)

Mehmet ağca

Rüyamda bacağımda yarım ceviz büyüklüğünde bir kabarti vardı ben o kabartıyı sıkıyorum içinden irin ve bir yavru kaplumbağa çıkıyor ben o kaplumbağayı atıp otobüse temizliyorum.Bu ne anlam tasiyor

Mehmet ağca

Rüyamda bacağımda yarım ceviz büyüklüğünde bir şişlik var ben o şişliği sıkıyorum için den kurt çıkmasını beklerken içinden irin ve yavru kaplumbağa çıkıyor bende kaplumbağa yı atıyorum ve bacağımı temizliyorum.Neye işaret olabilir

POPÜLER RÜYA TABİRLERİ


Fatal error: Call to undefined function wpp_get_mostpopular() in /home/ruyalar/public_html/wp-content/themes/hesaplama/partials/popular-calculates.php on line 14