Rüyada Ölmüş Akraba Görmek

Rüyada ölmüş akraba görmek;  bu ölmüş kişinin rüya sahibinden isteği olduğuna daha doğrusu hayır duası beklediğine işaret eder. Eğer görülen bu akraba erkek ise sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder. Yalnız bu sıkıntılı süreçten çıkarken sağduyulu olmakta fayda var. Eğer öldüğü görülen bu akraba huzurlu bir his ile görüldüyse ahiret hayatında da bulunacak huzura işaret eder. Dünya hayatı içinde iyi işler yapmaktır. Eğer görülen akraba huzursuz ise öldüğü görülen kişinin evlatları için hayırsızlık söz konusudur ve bu kimsenin evlatlarından yana yüzü gülmemiştir. Gözü arkada kalırcasına onlardan yana hayır görülmemiştir.

Rüyada Ölmüş Akrabayı Dirilmiş Görmek

Ev içine mutluluk sağlayacak bir kimsenin geleceğine ve bereketli günler yaşanacağına işaret etmektedir. Eğer vefat eden bu kimse anne tarafından akrabaysa, anne tarafından kalacak maddi bir gelire daha doğrusu mirasa işaret eder. Eğer bu kimse baba tarafından akraba ise, maddi olanaklara dönüşecek bir yardımın habercisidir ve rüya sahibinin aile eşrafı tarafında kollanıp sırtının yere gelmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Ölmüş Akrabayı Ağlarken Görmek

Çok hayırlı bir rüya değildir. Rüya sahibinin ailesel konularda yaşayacağı sıkıntılı günlere işaret eder. Bu sıkıntıların geçmesi ise zaman alacaktır, alelade yaşanıp geçecek bir sorun değildir. Bir diğer rüya yorumcularına göre ise bu rüya uğursuzluk anlamı taşımaktadır. Duyulmak istenmeyen ağır cümlelere, terbiyesiz ve zorbalığa işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın