Rüyada Çanta Kaybetmek

Rüyada çanta kaybetmek, rüya sahibinin savurganlığına işaret eder. Rüya sahibi elinde avucunda ne varsa savurmaya başladığının, yerli yersiz harcamalar yaparak kendi eliyle sıkıntılı bir sürece gireceğinin işaretidir. Rüya sahibini bu savurganlıklarının neticesinde darlığa itecek ve hayatının düzenini bozulmasına neden olacak süreci kazancının azalması takip edecektir. Rüya sahibinin bu süreci aşmak için sevdiklerine karşı borçlanması ise hayatını büsbütün daha zor bir sürece iteceğine delalettir.

Rüyada Cüzdan Kaybetmek

Rüyada cüzdanını kaybettiğini gören kişi için rüyası aile yaşamında huzursuz günlerin işareti niteliğindedir. Bekar ise gönül işlerinde yaşadığı iyi günlerin peşinden gelecek sıkıntılı ve çalkantılı günlerin habercisidir. Maddi sıkıntılar çekeceğinin, onu maddi sıkıntılara itecek olan davranışların ona hem maddi hem de manevi olarak olumsuz geri döneceğinin nişanesidir. Rüya sahibini keyifsiz günler beklemektedir, bunu yine ancak kendisini kontrol etmesi ile aşabilecektir.

Rüyada Kol Çantası Kaybetmek

Rüya sahibinin hesapsız harcamalar içinde olduğunun bu durumun sadece kendisini değil yakınlarını da zor durumda bırakacağının, bu maddi zorlukların ise aşılması son derece güç olacağının işaretidir.

Rüyada Çanta Unutmak

Rüya sahibi için hayra alamettir. Rüya sahibinin refahına, mülküne yeni mülkler eklemesine işarettir. Ayrıca rüyasını çantasını unutan kişinin hayatındaki yeniliklere de delalettir.

Rüyada Çanta Çalınması

Rüyasında çantasının çalındığını gören kişini maddi anlamda üst üste gelecek şansızlıklarına engel olamayacağı rivayet edilir. Rüya sahibinin bu şansızlıklar yüzünden mutsuz olacağı işaret edilmektedir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Burçin Gürkan

Merhaba rüyamda bi araçtan inmiştim çırılçıplak idim pazara girdim açık yerlerimi elimle kapatmaya çalışıyordum.sirtimda çanta vardı ilk girdigim yerde bıraktım geliyorum dedim başka bir pazarciya gittim bana poşet lazım çantamı koyup kıyafet bakıcam diyordum çantan nerede dedi aaa alt tarafta bıraktım dedim hemen bakın duruyorsa ben poşet veririm dedi.koşarak gittim pazarcı çantamı boşaltmış turuncu içi görünüyordu nasıl yani cüzdanım nerede içi para doluydu diyorum.oranin elemanı bende bende merak etme diyor ben dizlerimin üstüne çöküyorum hıçkıra,hıçkıra ağlıyorum şokun etkisiyle sanırım herkes bana bakıyordu ve uyandım. Yorumunuz için teşekkür ederim.