Rüyada Ölmüş Balık Görmek

Rüyada ölmüş balık görmek; hayra değil şansızlığa yorumlanır. Rüya sahibinin karşısına beklediği fırsatlar çıkamayacak ya da çıksa bile bu fırsatları değerlendiremeyecektir. Rüya sahibi değerinin bilinmediği bir durum içine düşecek bundan da pişman olacaktır. Kafasını taşlardan taşlara da vursa fırsatlar geri gelmeyecek sonunda da mutsuz olunacaktır.

Rüyada Ölü Balık Tutmak

Başarısızla yorumlanır. Rüya sahibi büyük bir istekle başladığı işten başarısız bir şekilde ayrılacak bu da büyük bir düş kırıklığına yol açacaktır. Aksilikler ve bunun sonunda da hüsran söz konusudur.

Rüyada Ölü Balık Yemek

İyiye yorumlanmaz. Parasal anlamda da duygusal anlamda da kayıplar yaşanacaktır. Aile içinde rızkı azalacak, sıkıntılı ve üzüntülü günler gelecektir. Bu kadar sıkıntı sonrasında ise hastalık baş gösterecektir.

Rüyada Ölü Balık Toplamak

Üzüntü ve kısmetsizlik söz konusudur. Ticari olarak bir kazanç azalması ve ikili ilişkilerde mutsuzluk olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibi kederli bir durumun içinde bulacaktır.

Rüyada Ölü Balık Temizlemek

Hedefe ulaşamamak ve gelip geçici işler yapmak olarak yorumlanır. Rüya sahibinin ulaşmak istediği bir hedefi vardır ancak bu hedefe ulaşamayacak isteği içinde kalacak, emekleri boşa çıkacaktır. Bu kadar hevesin kursağında kalması ise mutsuzluğa yol açacaktır.

Rüyada Ölü Süs Balığı Görmek

İsteklerin gerçekleşemeyeceğine işaret eder. Rüya sahibi hayal ettiği gibi bir yaşam süremeyecek, hayatı umut ettiği gibi yolunda gitmeyecektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın