Skip to Content

Rüyada Ceket Giymek

Rüyada ceket giymek, tabirlerde genellikle olumlu gelişmelerin müjdeleyicisidir. Özellikle iş alanında rüya sahibinin hayrına vesile olacak yeni gelişmelere delalet eder. Rüya sahibinin ekonomik anlamda ferahlayacağının, yaptığı işlerde kendisinin beklediği fırsatlarla karşılaşmasına yol açacak olayların doğmasına delalet eder.
Rüyayı gören kişi çalıştığı işte yükselme ihtimali varsa işinde yükseleceği, eğer iş arıyorsa aradığı fırsatı bularak işe gireceği, kendi işi ise işini büyüteceği rivayet edilir.
Rüyasında yeni ceket gören kişiye ise yeni ve güzel bir işe gireceğinin müjdesidir. Ceketinin söküldüğünü gören kişi içinse mevcut işinin değişeceğinin belirtisi niteliğindedir.

Rüyada Ceketin Aniden Yırtılması

Ceketinin aniden yırtıldığını gören kişi yaptığı işten birden fayda görecektir. Eğer işi ticaretle ilgili ise birden kazanç sağlayacaktır. Eğer işinde makam ve mevkii olarak yükselmesi mümkün ise beklediği bu yükselmenin aniden gerçekleşeceğinin müjdesidir.

Rüyada Ceket Görmek

Rüyasında ceket gören kişinin aile hayatının mutlu ve huzurlu bir şekilde olacağının, geçirdiği geçici rahatsızlıklardan bir an evvel kurtulup müreffeh bir hayat süreceğinin nişanesidir. Rüyayı gören kişinin bekar ise gönül dünyası için de güzel günlerin habercisi niteliğindedir. Hayatı boyunca beklediği kısmeti ile tanışacağının müjdecisidir.

Rüyada Yazlık Ceket Görmek

Sadece rüyayı gören kişinin değil rüyayı gören kişinin hanesinin için de güzel ve hayırlı bir ömre işaret eder. Ev hanesinde yaşanan sıkıntılı günlerin artık geride kalacağının, evdekilerin yaşadığı ekonomik zorlukların geride kalacağının. Borçlarından ve zorluklarından kurtulacaklarının işareti niteliğindedir.