Rüyada Ölen Yakınını Görmek

Rüyada görülen kişinin haline göre yorumlanan rüyada ölen yakınını görmek farklı tabirlere sahiptir. Rüya sahibi ölen kişiyi rüyasında mutlu ya da huzurlu görmüşse o kişinin Allah katında hayırlı kullardan olduğu rivayet edilir. Aksi durumda vefat etmiş kişinin, rüya sahibinden dua istediği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin rüyasında yakını ile konuşması hayatındaki hayırlı gelişmelerin müjdeleyicisi olarak kabul edilir. Vefat etmiş olan yakın, rüyada gelecek ile söylediği şeylerin genel olarak gerçekleşeceği tabir edilir. Yani kişinin yakını güzel olaylardan bahsediyorsa güzel gelişmeler, kötü olaylardan bahsediyorsa üzücü gelişmeler yaşanabilir.

Rüyada Ölmüş Bir Yakını Kendi Evinde Görmek

Rüyasında vefat etmiş bir yakınını kendi evinde ağırladığını gören kişinin hayatındaki zorlukların, güzel ahlaklı kimselerden destek görülmesiyle aşılacağı rivayet edilir. Rüyada yakına yemek ikram edilmesi hanede bolluğun, bereketin habercisidir.

Rüyada Ölünün Namaz Kılması

Namaz kıldığı görülen kişinin tanınıp tanınmamasına bağlı olarak farklı tabirlere sahip olan rüyada ölünün namaz kılması, rüyadaki kişi tanınıyorsa ahiretteki hayatının huzurundan haber veriyor anlamına gelir. Eğer tanınmayan bir ölünün namaz kıldığı görülmüşse, rüya sahibinin hak yolunda ilerlemeye devam edeceği rivayet edilir.

Rüyada Ölü Birisiyle Yürümek

Olumsuz yorumlara sahip olmayan rüyada ölü birisiyle yürümek, rüya sahibinin rüyasında gördüğü kimsenin dünyevi uğraşlarına istek duyacağına yorulur. Öldüğü bilinen kişinin normalde yaptığı meslek ya da ilgilendiği sanat ile uğraşılacağına işaret eder.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!