Rüyada Öleceğinin Söylenmesi

Rüyada öleceğinin söylenmesi, rüyayı gören kişinin hak yoluna döneceğine, kendine ve hayatındaki insanlara zarar veren davranışlardan uzaklaşacağına, tövbe edeceğine, kendisini kötü yola sevk eden kişilerden uzaklaşarak bağını tamamen koparacağına, insanlara karşı daha duyarlı ve sevgi dolu olacağına, yardıma ihtiyacı olanlara destek vereceğine delalet eder.

Rüyada Öleceğini Bilmek

Rüyada öleceğini bilmek, rüyayı gören kişinin hayta her zaman yaptığı ve birbirine çok benzeyen günler yaşadığına, artık bu düzenden sıkıldığına, hayattan usandığına delalet eder. Rüyayı gören kişinin yeni başlangıçlar yaparak bu sıkıntıdan kurtulabileceğine dair de uyarıcı bir rüya olarak tabir olunur. Bunun yanı sıra yakın zamanda farklı bir oryama girileceğine de delalet eden bu rüya sahibinin yaşayacağı bu ortam değişikliği sayesinde tekrardan hayatta bağlanacağına tabir olunur.

Rüyada Öleceğinin Haberini Aldığını Görmek

Rüyada öleceğinin haberini aldığını görmek, rüyayı gören kişinin üzüleceği haberler alacağına bu sebep ile çok etkileneceğine delalet eder. Rüyayı gören kişiyi hüzne boğan şeyin çeşitli dedikodular ya da iftiralar olması da muhtemeldir. Rüya sahibinin çevresindekilerin de bu sözlere inanacağına ve bu sebep ile insanlara olan güveninin azalacağına delalet eder.

Rüyada Öleceğini Söylemek

Rüyada öleceğini söylemek, rüyayı gören kişinin artık gerçekleşmesinin bir mucize olacağına inandığı ve tamamen ümidini kestiği bir işi olduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişinin insanlara karşı davranışlarında önyargılı davranacağına, bu önyargılı tavrının altından da yaşanmışlıklarının olacağına delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (5)

Fatime nur

Merhaba iyi günler size bir soru sormak istiyorum bir arkadaşıma küçükken birkaç kez rüyasında kendisine 20 yaşında şehit olacağını söylemişler bir kez de azrail söylemiş ve yine geçen gün vefat eden babası rüyasına girerek 20 yaşında sehit olup yanıma geleceksin demiş sizce ne anlama geliyor bu rüyası

Meral

İnce, uzun boylu, sarışın ve orta yaşlarda tanımadığım birisi 2 ay içinde vefat eden ablamın ölüm yemeğinde ellerimin üzerine pislik gibi bir şey sürdü. 4 yıl içinde sizden birisi daha ölecek. Bu sen öleceksin diyerek gülmeye başladı. Beni korkutmaya çalıştı. Olayın geçtiği yer, annemin eviydi ve sadece onun bahçesine kar yağmış. Bu olayı yine rüyamda ablama anlatıyorum. O da o Allah mı nereden bilecek diyor. Ben de o kişiye yalancı yalancı diye bağırıyorum. Yorumlar mısınız?

Bilge

Rüyamda 4 ay önce ölen babamı gördüm. Ona onu çok özlediğimi söyledim ve yanaklarını okşadım. Nasılsın dedim çok iyiyim merak etme 9 ay sonra kavuşacağız dedi. Gerçekten mi diye sordum. Dur bakalım bir kaç şey var dedi ve kayboldu. Bu rüyamı yorumlar mısınız?

Bilal

Rüyamda annem bana hadi hazırlan vakit geldi diyor. Ben de o ara bir şeylerle uğraşıyorum. Hadi acele et, abdest al vakit geldi diyor. Birisi beni öldürecekmiş gibi hissettim. Rüyam ne anlama geliyor?

Güler Çakmak

Rüyamda ölmüş dedem kapıma gelip bana sen Allah’ın sevdiği kulsun dedi. Azrail benim kılığımda gelip seni alacak dedi ve sakın korkma dedi. Ne anlama geliyor? Şimdiden teşekkür ederim.