Rüyada Ölmüş Amca Görmek

Rüyada ölmüş amca görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda bir haber alacağına ve bu haberin olumlu olmadığına, sıkıntı yaşayacağına delalet eder. Rüyada ölmüş amca görmek, işinde zarar etmeye, çalışmalarının sonucunda zarara uğramaya, malının ve emeğinin heba olacağına, ailede sıkıtı yaşamaya, eş ile kavgaya, ayrılığa delalet eder. Rüyada ölmüş amca görmek âlimlere göre hayra delalet etmez.

Rüyada Amca ile Kavga Ettiğini Görmek

Rüyada amca ile kavga ettiğini görmek, rüyayı gören kişinin aile büyükleri ile ya da kardeşleri ile arsı açılır. Maddi anlamda miras ile ilgili bir sorun yaşanabileceğine delalet eden bu rüya aynı zamanda kazandığı gelirin bir kısmının heba olacağına, boşa kürek çekileceğine, zarara uğramaya ve hayal kırıklığı olarak yorumlanıyor. Bazı âlimlere göre ise yaşanan sıkıntı ve sorunların yakın zamanda hali yoluna gireceğine fakat bunun için sabırlı olmaya delalet eder. Eş ya da aile büyükleri ile barışmaya da tabir edilir.

Rüyada Amca Görmek

Rüyada amca görmek, rüyayı gören kişi için oldukça hayırlıdır. Rüya sahibi işsiz ise iş bulur, sağlık sorunu var ise yakın zamanda şifa bulur. Rüyada da amca görmek, baba tarafına delalet eder. Dileklerin yerine gelmesine delalet eder.

Rüyada Amca Çocuklarını Görmek

Rüyada amca çocuklarını görmek, rüyayı gören kişinin bir boşlukta olduğuna, kardeş özlemi yaşadığına ya da kendine yakın olan kimseyi göremediği için duygusal boşluk yaşamasına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın