Rüyada Namaz Kılamamak

Rüyada namaz kılamamak, rüyayı gören kişinin yapması gereken bazı şeyler yapmadığı ya da doğru düzgün yapmadığı için sıkıntı yaşayacağına delalet eder. Rüya İslami açıdan yorumlandığın da rüya sahibin olması için adak adadığı fakat gerçekleşen dilediğinden sonra unuttuğu adağına işaret edip, uyarıcı bir rüya olarak tabir olunur. Aynı zamanda rüya sahibinin helal yolla gitmek yerine harama bulaşmasına, günah işlemeye meyil etmesine de delalet eder. Bazı âlimlere göre rüya sahibinin hatalı bir yolla gitmesinin akabinde rüya sahibinin ailesi tarafından ikaz alacağına ve doğru yolla geçte olsa dönüş yapacağına delalet eder.

Rüyada Hasta Olup Namaz Kılamadığını Görmek

Rüyada hasta olup namaz kılamadığını görmek, rüyayı gören kişinin gerçek yaşamda da bir hastalık sebebi ile ibadetlerini yapamayarak manevi açıdan sıkılacağına yorumlanıyor. Bunun yanı sıra ise yanlış ilişkiler içine girerek yanlış bir yol tutacak olmaya da tabir olunur.

Rüyada Namaz Kılmayı Unuttuğunu Görmek

Rüyada namaz kılmayı unuttuğunu görmek, rüyayı gören kişinin inançlarına ve aile geleneklerine ters düşecek olan bazı tavır ve davranışlar içine gireceğine ve bu sebep ile sıkıntı yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Namaz Kılmak

Rüyada namaz kılmak, rüyayı gören kişinin küs olduğu kimse ile barışmasına, verdiği sözleri tutmasına ve sıkıntılarının giderilecek olmasına delalet eder. Aynı zamanda maddi anlamda kazanç elde ederek, borcunu kapatacağına da tabir olunuyor.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın