Rüyada Muayene Olmak

Rüyada muayene olmak, rüyayı gören kişinin yakın zamanda güzel haberler alacağına ve uzanacak yardım elini kabul ederek rahata kavuşacağına delalet eder. Rüya sahibinin borcu var ise bunu ödeyecek miras, kredi ya da bir yakının maddi yardımını alacağına sonrasında da bu sorunu kökünden halledeceğine delalet eder. Rüya sahibi hasta ise yakın zamanda şifa bulacağına da tabir olunduğu gibi aynı zamanda aileyi de ilgilendiren bir sorunun bir araya gelinerek hali yoluna koyulacağına da delalet eder.

Rüyada Muayene Görmek

Rüyada muayene görmek, rüyayı gören kişinin yaşanması muhtemel olan sağlık sorunları için yakın zamanda tedbir alacağına delalet eder. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre muayene görmek rüya sahibini ailesi ile bir araya gelerek bir sorun hakkında görüşeceklerine ve sonucunda da varılacak olan çözüm ile hareket edileceğine yorumlanıyor. Rüya sahibinin iş yaşamında da atacağı adımlarda dikkatli olup her olasılığı inceleyerek hareket edeceğine de tabir olunur.

Rüyada Muayene Ettiğini Görmek

Rüyada muayene ettiğini görmek, rüyayı gören kişinin başkalarını aşağı gören, kibirli bir kimse olduğuna delalet eder. Rüya sahibi için uyarı niteliği taşıyan bu rüya, bu şekilde devam etmesinin sonucunda hayatın boyunca sevilmeyen bir kimse olacağına ve saygı duyulmayan bir kişilik ile yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Hastalanarak Muayene Olduğunu Görmek

Rüyada hastalanarak muayene olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda ona sıkıntı veren sorunun çözüme ulaşacağına ve rahatta ereceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın