Rüyada Morg Görmek

Rüyada morg görmek, genel olarak hayırlı bir rüya olarak yorumlanmıyor. Rüyayı gören kişinin bir yakının ya da her hangi bir akrabasının acı haberini duymaya, kötü bir duruma düştüğünü öğrenmeye delalete eder. Bazı âlimlere göre rüyayı gören kişinin alacağı kötü bir haber sonucu sarsılacağına ve uzun bir süre kendine gelemeyeceğine yorumlanıyor.

Rüyada Kendini Morgda Görmek

Rüyada kendini morgda görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda yaşayacağı stres ve sıkıntılara delalet eder. Rüyayı gören kişinin yakın zamanda içinde bir sağlık sorunu ile karşılaşacağına bu sebep ile sıkıntıya düşeceğine delalet ettiği gibi iş yaşamında yaşanacak olan olumsuzluklar sebebi ile işten ayrılmaya ya da işlerin kötü gitmesi sonucun iflas etme raddesine kadar gelmeye delalet eder. Rüya sahibinin bu sıkıntı ve üzüntüler sonucunda psikolojik olarak da yıpranacak olmasına yorumlanır.

Rüyada Morg Kapısı Görmek

Rüyada morg kapısı görmek, rüyayı gören kişinin işlerinde yaşanan aksilikler ve olumsuz sonuçlanan atılımlar sonucunda yeni adımlar atacağına, durumu düzeltmek için mücadele edeceğine, fakat her seferinde gene olumsuz olan sonuçlar sebebi ile sıkıntı yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Morga Girdiğini Görmek

Rüyada morga girdiğini görmek, rüyayı gören kişinin aile ve iş yaşamında bazı olumsuz durumlar ile karşılaşacağına, bu olumsuzluklar sonucunda etrafında bulunan insanlar ile arsının açılacağına, sıkıntılı günler yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin hem maddi hem de manevi yönden zor günler geçireceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın