Rüyada Morg Görmek

Rüyada morg görmek, genel olarak hayırlı bir rüya olarak yorumlanmıyor. Rüyayı gören kişinin bir yakının ya da her hangi bir akrabasının acı haberini duymaya, kötü bir duruma düştüğünü öğrenmeye delalete eder. Bazı âlimlere göre rüyayı gören kişinin alacağı kötü bir haber sonucu sarsılacağına ve uzun bir süre kendine gelemeyeceğine yorumlanıyor.

Rüyada Kendini Morgda Görmek

Rüyada kendini morgda görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda yaşayacağı stres ve sıkıntılara delalet eder. Rüyayı gören kişinin yakın zamanda içinde bir sağlık sorunu ile karşılaşacağına bu sebep ile sıkıntıya düşeceğine delalet ettiği gibi iş yaşamında yaşanacak olan olumsuzluklar sebebi ile işten ayrılmaya ya da işlerin kötü gitmesi sonucun iflas etme raddesine kadar gelmeye delalet eder. Rüya sahibinin bu sıkıntı ve üzüntüler sonucunda psikolojik olarak da yıpranacak olmasına yorumlanır.

Rüyada Morg Kapısı Görmek

Rüyada morg kapısı görmek, rüyayı gören kişinin işlerinde yaşanan aksilikler ve olumsuz sonuçlanan atılımlar sonucunda yeni adımlar atacağına, durumu düzeltmek için mücadele edeceğine, fakat her seferinde gene olumsuz olan sonuçlar sebebi ile sıkıntı yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Morga Girdiğini Görmek

Rüyada morga girdiğini görmek, rüyayı gören kişinin aile ve iş yaşamında bazı olumsuz durumlar ile karşılaşacağına, bu olumsuzluklar sonucunda etrafında bulunan insanlar ile arsının açılacağına, sıkıntılı günler yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin hem maddi hem de manevi yönden zor günler geçireceğine delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (5)

Kadriye Eser

Rüyamda morg gibi bir yerde çalıştığımı görüyorum ama üzerimde kıyafet yerine sürekli örtünmeye çalıştığım çarşaf gibi bir şey var. O şekilde çalışılıyormuş. Ben utanarak sürekli örtünmeye çalışıyorum ve orada sözü geçen biri diyor ki seninle artık çalışamayacağız. Beklediğimiz gibi çıkmadın bu işi yapamıyorsun diyor. Annemi görüyorum. O da çalışıyormuş ama onu da beğenmiyorlar. Annem bir cesedin önünde ben yapamam diye bağırırken gördüm. Yorumlar mısınız?

Ayfer Tokgöz

Rüyamda morgda çekmeceleri açıp ölülere bakıyorlar ve yerlerini değiştiriyorlar. Cenazeler yanmış. Normal cenaze değil ve görevliler temizlik yapıyorlardı. Morgda birine ben burada çalışmak istiyorum diyorum.

Büşra

Rüyada bir annenin bekar kızını hamile görmesi ne anlama gelir?

Güneş

Rüyamda morga girdim 2 tane ölü vardı. Biri ceset torbasındaydı. Hareket etmeye başladılar ve gözlerini açtılar. Bir kişi sünger ile onları temizliyordu.

Ceylan

Rüyamda önce dağın başında tanımadığım insanlarla dua ediyorduk. Sonra duayı eden kişi yanlış bir kelime söyledi diye ablamla bakışarak güldük sonra bir yer vardı oraya indik. Annem, babam ve kardeşim de vardı yanımızda. O yerin orta yerinde morgdaki ceset konan yer vardı ama içi boştu ve kenarına oturduk. O sırada babam oradan bir çuval taşıyordu dışarıya. Çimento gibi bir şeydi. O arada da bize yeni aldığı gömleği gösterip bize verdi. Bu rüyam ne anlama geliyor?