Rüyada Öksürük Görmek

Öksürmek ile ilgili rüyalar, şikayete işarettir. Bazen rüyada görülen öksürmek, üzüntü ve kederden kurtuluşa işarettir.

Bazı yorumculara göre, rüyada öksürdüğünü gören kimse, bir adamı şikayet etmek istediği halde henüz şikayet ede­mediğine veya etmediğine işaret şeklinde tabir olunur.

Rüyada öksürmek ve balgam çıkarmak gam ve kederden kurtulmaya yorumlanır. Öksürmek ile ilgili rüyalar, şikayete işarettir. Bazen rüyada görülen öksürmek, üzüntü ve kederden kurtuluşa işarettir. Bazı yorumculara göre, rüyada öksürdüğünü gören kimse, bir adamı şikayet etmek istediği halde henüz şikayet ede­mediğine veya etmediğine işaret şeklinde tabir olunur.

Rüyada öksürdüğünü görmek, şikâyete, sızlanmaya ve rahatsızlığa işâret eder.

Bazen rüyada öksürmek, bir devlet görev­lisini yetkili makama şikâyet etmeye de işâret eder.

Bazen de rüyada öksürmek, rüya sahibinin bir kimseyi şikâyet etmeyi düşündüğü halde, henüz şikâyet etmediğine işarettir.

Bazı kere de rüyada öksürdüğünü görmek, sıkıntıdan kurtulmaya işârettir.

Rüyada aşırı derecede öksürdüğünü, sesi­nin kısıldığını ve boğazının tıkanarak nefesinin kesildiğini görmek âhirete göçmeye işâret eder.

Herhangi bir şeyden şikâyet etmeye işaret eder. Rüyada isteyerek öksürmek, bir felaket haberine; müzmin ve kuru öksürmek, ölüm işaretine; devamlı öksürük, kötü bir haber alınacağına; kesik kesik öksürük, rüyayı görenin üşüttüğüne işarettir.

Bir yanıt yazın